Skocz do zawartości

Fifa 16 nie może znaleźć przeciwnika w trybach Sezony oraz Ultimate Team


Patricio1995

Polecane posty

Piszę, bo nie mam już pomysłów jak rozwiązać ten problem. Za każdym razem, kiedy próbuję pograć sobie w najnowszą Fifę po sieci, nie potrafi znaleźć przeciwnika, mimo że jest połączona z serwerami EA, bo wszystkie inne funkcje sieciowe jak Match Day Live itd. działają jak należy. Próbowałem dodawać wyjątki do zapory Windowsa, do antywirusa (Panda), zmieniać reguły w zaporze na takie, które właściwie zezwalają Fifie i Originowi na dowolne łączenie się z sieciami bez pytania mnie o zgodę... I nadal nic. Odznaczenie szukania przeciwnika na podstawie lokalizacji w samej grze też nie zdało egzaminu. Nie mam pojęcia co robić, a nie uśmiecha mi się zakup Fify, która miałaby mi posłużyć wyłącznie do grania w singlu.  Może ktoś miał podobny problem i będzie w stanie pomóc. Najlepsze jest to, że jeszcze jakieś dwa - trzy tygodnie temu, kiedy odpaliłem grę po raz ostatni, wszystko ładnie się łączyło, a teraz, kiedy znowu chciałem pograć (problem powtarza się od kilku dni) nie mogę się połączyć z przeciwnikiem, gra albo szuka go w nieskończoność, albo wywala komunikat, że nie można było go znaleźć. I wcale nie próbuję grać o jakichś hardkorowych porach (chociaż podejrzewam, że nawet wtedy znaleźliby się jacyś rywale), zazwyczaj jest to albo wczesny wieczór, albo popołudnie.

Windows 10 x64 Home Edition

i5-4460

R9-280x

8 GB RAM DDR3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...