Skocz do zawartości

Edycje kolekcjonerskie: AvP oraz Wiedźmin 2 a także bonus i planszówka M&M:Heroes


Soap1922

Polecane posty

Witam, jak w temacie:

 

  1. EK Aliens vs Predator. W boxie znajduje się gra w pudełku(Steam kod wykorzystany) oraz Facehugger. Facehugger ma złamany ogon(niestety, takiego już otrzymałem bo ja tylko raz wyjąłem go z pudełka i już taki był :( ), ale super glue załatwi problem, bo to guma. Poza tym, jeśli ma on być tylko w boxie(tak jak u mnie), to nawet tego nie widać. Dla zainteresowanych zdjęcia.
  2. EK Wiedźmin 2. Jest kompletna, ma wszystko(popiersie itd.). Nie była używana ani w sumie to nic nie było wyjmowane. Ponadto, jest ona wyjątkowa ze względu na numerowane(0354) pudło(z tego co pamiętam tylko pierwszych 999 wyprodukowanych miało taki "przywilej"). Kolekcjonerka  jest ma dla mnie także wartość sentymentalną, ponieważ jestem ogromnym fanem Wiedźmina a o nią naprawdę bardzo dbałem(wszystko jest w stanie sklepowym). Nie ukrywam, że ze względu na jej unikatowość oraz znikomą dostępność na rynku oczekuję satysfakcjonującej ceny ;)
  3. BONUS, czyli... EK Warhammer: Age of Reckoning. Jak wiadomo, gra ma już wyłączone serwery, ale wersja może stanowić gratkę dla kolekcjonerka, ponieważ jest wydana FENOMENALNIE.
    Zawiera wszystko w stanie sklepowym, oprócz mousepada, czyli: grę w pudełku, artbook oraz komiks w twardej oprawie(wersja angielska) a także figurka do złożenia i pomalownania do gry bitewnej Warhammer: FB(figurka ma lekko rozdarte pudłeko, ale sam przedmiot nieruszany- takie już było po kupieniu niestety...). Tak to wygląda:
    20080821143645.jpg
  4. Grę planszową Might and Magic: Heroes. Uniwersum nie trzeba nikomu przedstawiać, na licencji Ubisoftu, wersja PL. Zagrane 2-3 razy, tak to leżała. Stan idealny. Cena: 100 zł do lekkiej negocjacji.


    Ceny EK to ciężka sprawa. Oczekuję na propozycje, proszę kierować je na priv. Wszystkie EK to wersje PC.

    Na pytania odnośnie towarów odpowiadam tu, jeśli ktoś chce zdjęcia- wysyłam na priv.

    Z ewentualną wysyłką się dogadamy.

    Pozdrawiam i zachęcam do kupna. :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Z takich, których sprzedaż mógłbym rozważyć mam jeszcze: EK Two Worlds 2(jedyne co, to wyjąłem figurkę, reszta praktycznie stan sklepowy) i drewnianą skrzynkę z kolekcjonerki Call of Juarez. Z resztą raczej ciężko mi się rozstać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...