Skocz do zawartości

Fallout 3 błąd przy instalacji i uruchamianiu


XeNoNuS

Polecane posty

Witam

Zakupiłem sobie niedawno pudełkową wersję Fallout 3 GOTY Games for Windows, przy próbie uruchomienia gry wyskakuje mi taki oto komunikat:

"An attempt to use emulation software has been detected. Please insert the licensed disc, deactivate emulation software and try again. 
If the error recurs, press "Error report" and send the report to product technical support."

Od razu powiem że to raczej nie jest sprawa daemon toolsa itp. ponieważ nic takiego nie mam (system świeżo zainstalowany).

Problem ten wystąpił również przy rozpoczęciu instalacji, ale poradziłem sobie z tym instalując grę z pliku exe, jednak ten sposób nie działa przy uruchamianiu gry. Płytka z grą jest uruchomiana z zewnętrznego napędu podpiętego do laptopa . Co ciekawe gdy spróbowałem zainstalować grę na innym komputerze ze zwyczajnym napędem to nie było z tym żadnych problemów.

Z góry dziękuję za pomoc.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to nie jest może przypadkiem tak, że Fallout 3 ma dziadowskiego securoma i wykrywa Ci go, przez to może nie chcieć zainstalować gry- wiadomo wszyscy użytkownicy emulatorów napędu noszą czarną przepaskę na oku :D, odinstaluj deamona, wywal jego wpisy z rejestru i wtedy spróbuj

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, krzychu35 napisał:

A czy to nie jest może przypadkiem tak, że Fallout 3 ma dziadowskiego securoma i wykrywa Ci go, przez to może nie chcieć zainstalować gry- wiadomo wszyscy użytkownicy emulatorów napędu noszą czarną przepaskę na oku :D, odinstaluj deamona, wywal jego wpisy z rejestru i wtedy spróbuj

No właśnie pisałem że nie mam daemon toolsa ani nic takiego, bo dopiero co zainstalowałem system.  Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...