Skocz do zawartości

Zegarek Casio, kilka gier na PS1, PS2 i kilka czasopism


mentor93

Polecane posty

To już resztki, jakie mi pozostały po wyprzedaży kolekcji, więc to głównie drobnica, ale jest jeszcze parę w miarę smakowitych kąsków. Pełną listę wraz z opisem stanu i cenami podaję poniżej. Mogę wystawić aukcje na Allegro, zdjęcia podsyłam na życzenie na PW. Rozważę też propozycje wymiany, ale pierwszeństwo mają oferty kupna. Preferowana wysyłka pocztą (dotąd nie miałem z PP problemów, zarówno przy sprzedawaniu czegoś, jak i kupowaniu, czego nie mogę powiedzieć o firmach kurierskich, które praktycznie za każdym razem w jakiś sposób nawalały), ceny kosztów wysyłki według cennika PP: http://cennik.poczta-polska.pl/ . Kontakt najlepiej na PW.

_______________________________________________________________________________

GRY

PS1:

  • Broken Sword - komplet, edycja premierowa, system PAL, w pełni po angielsku; okładka posiada malutkie nacięcie w lewym górnym rogu; płyta ma podłużny ślad, który uniemożliwia jej odczyt na PS1, za to PS2 i PS3 radzą sobie z płytą bezproblemowo; regeneracja płyty powinna przywrócić jej pełną sprawność; reszta w stanie dobrym+; cena to 45 zł
  • Rascal - komplet, edycja premierowa, system PAL, w pełni po angielsku; pudełko ma urwane zawiasy, poza tym stan bardzo dobry; cena to 10 zł
  • PipeMania 3D - komplet, edycja premierowa, system PAL, w pełni po angielsku; tu bez żadnych mankamentów, stan bardzo dobry; cena to 15 zł
  • XS Airboat Racing - komplet, edycja premierowa, system PAL, w pełni po angielsku; stan niemal idealny; cena to 10 zł

PS2:

  • Batman: Vengeance - brak instrukcji, system PAL, w pełni po angielsku, wydanie premierowe, stan dobry; cena to 15 zł

PSP:

  • Pursuit Force - wersja z PSP Essentials, komplet, stan dobry+; instrukcja i okładka po polsku, gra najpewniej po angielsku; cena to 8 zł

Sega MegaDrive:

  • Eternal Champions - sam kart, naklejka nieco przetarta, po angielsku; cena to 20 zł

 

AKCESORIA

Sega Master System II:

  • oryginalny pad - stan właściwie idealny, żadnych ubytków lub innych mankamentów, w pełni sprawny; cena to 15 zł

 

CZASOPISMA

  • CD-Action - numery 05/2003, 06/2012 i 06/2016; do dwóch ostatnich posiadam płyty, a numer 06/2016 jest nawet w oryginalnej folii (acz rozciętej z boku); stan bardzo dobry; cena za 05/2003 to 6 zł, a za 06/2012 i 06/2016 8 zł
  • Oficjalny Polski PlayStation2 Magazyn - zwracam uwagę na cyferkę przy "PlayStation", bo nie jest to OPPM, ale OPP2M! numery 2/2003, 3/2003, 3/2004; do dwóch ostatnich posiadam płyty z demami; stan bardzo dobry; cena za 2/2003 to 10 zł, a za 3/2003 i 3/2004 15 zł

_______________________________________________________________________________

 

Za wszystko wychodzi więc równe 200 zł + koszta wysyłki. Gdyby ktoś zdecydował się wziąć wszystko, to sprzedam to za 160 zł z wliczonymi już kosztami wysyłki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania nowy zegarek Casio G-Shock GD-100-1AER wraz z pudełkiem, wytłoczkami i książeczką użytkownika. Zegarek posiada funkcje budzika (alarm), timera, czasu światowego. Posiada też LED-owe podświetlenie. Karta gwarancyjna niepodbita. Zegarek, oczywiście, w pełni sprawny. Cena to 300 zł, ewentualnie zamiana na jedną z poniższych konsol z ewentualną dopłatą (zestawy powinny składać się co najmniej z konsoli, pada i okablowania w bardzo dobrym stanie):

  • Sega Dreamcast
  • Atari Jaguar
  • Atari 2600
  • NES
  • SNES
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...