Skocz do zawartości

CS GO Spadki fps


adrianl

Polecane posty

Od pewnego dłuższego czasu zaczęły mi spadać fps zawsze miałem 150+  , jest to może dziwne ale niekiedy jest tak gdy w pobliżu jest przeciwnik z 120 spadają do 20-50.

Ciężko się w cs gra na 50-80 fps .

Pc : Gtx 650 , 8gb , fx 6300 3.5 ghz .Czy ten komputer jest za słaby na tą grę ?Wszystkie ustawienia mam na low , gram na 4:3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie gładsze? Jakim cudem chcecie na monitorze 60Hz odświeżać obraz częściej niż 60 razy na sekundę. Nie ominiesz ograniczenia sprzętowego. Jedyna możliwość, żeby przy 60fpsach widać było spadki płynności na 60Hz to stuttering, a to już świadczy o jakichś problemach z kartą graficzną (albo SLI albo przesadne OC).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, adrianl napisał:

 

 

14 godzin temu, KryngeerPL napisał:

Jest różnica, gdyż 60Hz i 120FPS jest "gładsze" od 60 na 60. Co do spadków, sprawdź temperatury HWInfo i wrzuć ss'a i przeskanuj komputer na jakiś syf.

 

Pulpit+gra.png

sam pulpit.png

Nie wiem czy o to chodziło .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, zapomniałem dodać, abyś ss'y zrobił po 15 minutach gry :D Przepraszam za niedopatrzenie, tak o to chodziło. Ale nie sądzę, żeby były problemy z temperaturami, bo masz 12 stopni na bezczynności na rdzeniu i 27 stopni na grafie, ale na wszelki wypadek zrób teścik. Podaj też model zasilacza, jak możesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, KryngeerPL napisał:

Przepraszam, zapomniałem dodać, abyś ss'y zrobił po 15 minutach gry :D Przepraszam za niedopatrzenie, tak o to chodziło. Ale nie sądzę, żeby były problemy z temperaturami, bo masz 12 stopni na bezczynności na rdzeniu i 27 stopni na grafie, ale na wszelki wypadek zrób teścik. Podaj też model zasilacza, jak możesz.

Bandit power lpk12-30 500w

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, nie złapałeś karty graficznej. Nie wiem co robisz, że masz 37 stopni na AMD przy 3.8 GHZ. Ja pozostawiam ci temat sprawdzenia napięć zasilacza http://forum.benchmark.pl/topic/78009-pomiar-napi%C4%99%C4%87-na-zasilaczu/. Pomiar zrób w stanie spoczynku (wszystko powyłączane oprócz samego systemu) oraz po 15 min obciążenia (gry).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, KryngeerPL napisał:

Niepodobają mi się niskie temperatury. Zasilacza nie czyść - nie ma sensu, bo chyba będziesz go musiał wymienić. Sprawdź te napięcia tak jak w poradniku ;)

Ale 2 miesiące temu było jeszcze wszystko dobrze ,a zasilacz kupiłem z rok temu .

Pisałeś że zasilacz jest z czarnej listy :(czyli miałeś na myśli że szybko się przegrzewa ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest lista zasilaczy, tzw. NoName'ów, które nie mają certyfikatów, nie trzymają poprawnie napięć, mogą spalić ci komputer itp. itd. czyli standardowe chińczyki. Spróbuj zmierzyć te napięcia, jeśli tam będzie coś nie tak, to za 150 zł masz Corsair VS 450W - porządny zasilacz, a więcej mocy nie trzeba. Tylko mówię, woltomierz w łapę i bawimy się w elektryka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...