Skocz do zawartości

Far Cry 3 - gra bardzo długo się uruchamia


Arnoldo

Polecane posty

Taki oto mam problem z tą grą, jak w temacie. Ekran wczytywania wisi na monitorze chyba dobre 5 min zanim gra się odpali. Dopiero po pewnym czasie słychać, że zaczyna pracować dysk i włącza się ekran menu gry.

Jest to wersja kupiona na steam. Konto steam jest chyba jakoś powiązane z kontem uplay. Nie wiem dokładnie jak to działa, ale najpierw (po kliknięciu skrótu) loguje się do steam a potem uplay. Może to w tym rzecz, że tak długo widzę ten ekran wczytywania?

W internecie znalazłem porady, żeby podczas wczytywania wyłączyć proces ,,WmiPrvSE.exe.'' ale to nic nie pomaga w moim przypadku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dyskiem wszystko w porządku. Zresztą pisałem, że dopiero po pewnym czasie słychać jak zaczyna pracować i wtedy gra startuje już normalnie. Zresztą to długie odpalanie FC3, to znany problem. Kłopot w tym, że żadne rozwiązania z internetu u mnie nie działają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy próbowałeś synchronizację plików w Steam?

Albo reinstalkę gry na innej partycji?

U mnie kiedyś ponowna instalacja pomogła, ale za to czasami przy szybkiej podróży ładowało się w nieskończoność - wtedy w 4 na 5 przypadków wystarczyła trójca "ctrl+alt+del" i po paru sekundach powrót do gry. Miałem wersję tylko Ubi, na Win7 64.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...