Skocz do zawartości

czipcok

Polecane posty

Witam

Otóż po tym jak dostałem w swoje ręce numer 252 CdAction doszedłem do wniosku iż pora w końcu przejść Bioshock 2. Zainstalowałem go jednego wieczora, wszystko działało normalnie, żadnych problemów. Grę wyłączyłem normalnie, bez żadnego mordowania procesów, i włączyłem tego samego wieczora ponownie i także działała jak powinna. Następnego dnia próbowałem odpalić ją ponownie, po oczywistym wyłączeniu komputera na noc. Komputer wyświetlił mi ukochanego przeze blue screen'a, a po ponownym uruchomieniu (komputera) gra wogóle nie chce się włączyć. Odpalam ją przez skrót lub bezpośrednio, wyświetla mi się okienko z tytułem gry pośrodku ekranu, znika i tyle. W procesach wygląda to podobnie, przez chwile chodzi proces bioshock2.exe, po czym znika. Przeczytałem już naprawdę wiele wątków na temat nie chodzącego Bioshock'a, i większość mnie skierowała w stronę Games for Windows Live, ale wszelkie fix'y o których tam pisali u mnie nie zrobiły nic. Próbowałem parametru " - dx09", trybu zgodności, a nawet NOGFWL fix'a. Wszystko na nic.

Przyjmuję do wiadomości że może to być wina mojego, już starego i nie do końca sprawnego komputera, ale jednak mam nadzieję że jakiś forumowicz przybędzie z odsieczą smile_prosty.gif

EDIT #1 Nie muszę chyba zaznaczać że reinstalacja także nie pomogła?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...