Skocz do zawartości

Call of Duty Black Ops III ; przycina się podczas rozgrywki


PanPopkorn

Polecane posty

Witam, mam pewien problem z najnowszym Call of Duty. Chodzi o to, że podczas rozgrywki strasznie przycina się gra i czasami jest po prostu niegrywalna. Problem tej dotyczy zombie i kampanii gdzie jest większy świat do załadowania i miewam bardzo duże spadki FPS. Ustawienia graficzne wszystkie mam na niskie rozdzielczość ustawiona na najniższą i wszystkie bajery wyłączone, FPS też ustawione na najniższe 25. Co mogę zrobić aby podwyższyć liczbę FPS oraz podwyższyć grafikę ? Mój sprzęt to Windows 7 64 bit, 4 gb ram, nividia geforce gtx 460 v2, procesor amd athlon II x4 840. Dodam, że jak grałem w wiedźmina 3 na tym sprzęcie to nie miałem wogóle problemów w porównaniu do cod bo 3. W kaer morhen, białym sadzie i na skellige grałem na średnich ustawieniach w 30 fps, a w velen na niskich w 30 fps, natomiast black ops 3 momentami jest niegrywalny przez spadki fps. Co mogę zrobić ? EDIT: Do tego dochodzi jeszcze to, że wiedźmin ma o wiele wyższe wymagania niż black ops 3, a w wieśka bez problemu mogłem grać a bo3 momentami nie da się grać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...