Skocz do zawartości

Far Cry 2


Yooo

Polecane posty

  • Odpowiedzi 258
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Arkady9

HELP! Mam problem jestem w akcie drugim, idę do miasta po misję, facet przy dzwiach zabiera mi broń i nic.

nikogo w budynku nie ma a wszystkie dzwi zamknięte.

Próbowałem wielokrotnie wejść i wyjść ale to nic nie dało.

HELP!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arkady9

Patrzę gościowi prosto w oczy, wciskam E facet zabiera mi broń i wpuszcza do środka idę na schody nie słyszę, żeby ktokolwiek rozmawiał, podchodzę do drzwi, które zwykle były otwarte i nic (zamknięte na 4 spusty).

Próbowałem na różne sposoby (zabijałem gościa przy dzwiach, wyjeżdzałem z miasta, robiłem tysiące save'ów)

HELP!!!! :angry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc może zainstaluj najnowszego patcha?

A tak swoją drogą. Kiedy zaczynają się kolejne akty? Od ilu procent wykonanej gry? Fakt, gram mało, bo tylko w weekend'y, a poza FC2 mam jeszcze kilka gier.

Z góry dzięki za pomoc,

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyjęciu mapy mamy w rogu obrazek diamencika oraz obok niego liczbę. Ta liczba oznacza ilość diamentów na obszarze w którym aktualnie przebywam? Bo nie wiem czy jeździć i szukać tych diamentów?

Dokładnie oznacza liczbę wszystkich jakie są na tym kawałku mapy, łącznie z tymi które już znalazłeś.

Na szczęście na necie można łatwo znaleźć mapy z zaznaczonymi diamencikami ;) Szukanie się opłaca, ja po przedarciu sie przez pustynię i godzinie szukania w 2 akcie miałem już wszystkie gnaty które chciałem i większość ulepszeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy aby ta gra na pewno jest na najniższych detalach z texturami na high :

http://img411.imageshack.us/img411/4857/zrzutekranu2ll0.png

http://img411.imageshack.us/img411/1495/zrzutekranu3jn6.png

http://img510.imageshack.us/img510/5350/zrzutekranukd8.png

http://img510.imageshack.us/img510/5084/zrzutekranu1ku2.png

Ponieważ nie mogę uwierzyć że na takim sprzęcie Intel C 2 Duo, 2gb ram , i geforce 7600 NA UBUNTU 8.10 !! ta gra tak wygląda na najniższych detalach, normalnie nie wierze że twórcy tak dobrze zoptymalizowali silnik far cry :P Poniważ mimo najniższych detali (no poza tymi texturami) gra wygląda nieźle naprawdę za grafikę należy się szacun dla ubisoftu szkoda że nie za fabułę ale od tego to już jest inny temat....

Tak, to są screeny z najniższych detali...widać ;p. Sam gram w far cry'a2, jest naprawdę spoko ;) tylko, że gram na full detalach ^^ ;) Jak chcecie to mogę zrobić screen ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem, bo nie mogę odblokować jednego posterunku. Niszczę wszystko co tam jest (także to beczkę z paliwem) i nic. Szukam apteczek, amunicji i nic tam nie ma! Ktoś wie co tam trzeba zrobić? Rozwaliłem nawet samochód stojący w garażu.

Pozdrawiam

A oto screen:

4d011b179e8a7de5med.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strażników zabiłem wszystko na 100%. Ale rzeczywiście muszę się trochę pomęczyć, bo już trzy razy próbowałem przejąć ten posterunek. No cóż ok, spróbuję jeszcze raz, jeśli jednak ktoś wie czy jest coś charakterystycznego w tym miejscu to niech napisze.

Z góry dzięki za odpowiedź,

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem, bo nie mogę odblokować jednego posterunku. Niszczę wszystko co tam jest (także to beczkę z paliwem) i nic. Szukam apteczek, amunicji i nic tam nie ma! Ktoś wie co tam trzeba zrobić? Rozwaliłem nawet samochód stojący w garażu.

Pozdrawiam

A oto screen:

4d011b179e8a7de5med.jpg

Jeśli nie możesz nic znaleźć to odejdź od obozu, znajdz dobry punkt obserwacyjny i podglądnij go przez lunetę (otwierasz mapę naciskasz PPM) kiedy "celownik" lunety zmieni sie na zielony KLIK i masz co w obozie jest.... To zawsze działa ale w ostateczności możesz się gdzieś przejechać i wrócić za jakieś 10 min i jeszcze raz go wyczyścić moze to jakiś błąd jest.... :turned:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arkady9
Witam,

Mam problem, bo nie mogę odblokować jednego posterunku. Niszczę wszystko co tam jest (także to beczkę z paliwem) i nic. Szukam apteczek, amunicji i nic tam nie ma! Ktoś wie co tam trzeba zrobić? Rozwaliłem nawet samochód stojący w garażu.

Pozdrawiam

A oto screen:

4d011b179e8a7de5med.jpg

Raz mi sie zdarzyło tak, że wysadziłem nie chcący miejsce gdzie była właśnie amunicja (czy apteczka wszystko jedno) spróbuj odejść i wrócić jeszcze raz.

Albo dokładnie przeszukaj wszystkie sciany i słupy w poszukiwaniu apteczek.

Ja osobiście zaliczyłem ten posterunek więc to raczej nie jest błąd. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z grą który polega na tym, że gdy mam właczony skype to gra sie uruchamia ale zminimalizowana gdy chce ją przywrócić to pojawia się na chwile okno i znika i nadal jest zminimalizowane. Mam Windows Vista Ultimate komp spełnia wymagania gry, a gdy skype mam wyłączony to gra działa.

PS. Nie piszcie żebym poprostu wyłączył skype

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z grą który polega na tym, że gdy mam właczony skype to gra sie uruchamia ale zminimalizowana gdy chce ją przywrócić to pojawia się na chwile okno i znika i nadal jest zminimalizowane. Mam Windows Vista Ultimate komp spełnia wymagania gry, a gdy skype mam wyłączony to gra działa.

PS. Nie piszcie żebym poprostu wyłączył skype

Użyj lewy alt + enter

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...