Skocz do zawartości

Far Cry 2


Yooo

Polecane posty

  • Odpowiedzi 258
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Mam takie pytanie czy aby ta gra na pewno jest na najniższych detalach z texturami na high :

http://img411.imageshack.us/img411/4857/zrzutekranu2ll0.png

http://img411.imageshack.us/img411/1495/zrzutekranu3jn6.png

http://img510.imageshack.us/img510/5350/zrzutekranukd8.png

http://img510.imageshack.us/img510/5084/zrzutekranu1ku2.png

Ponieważ nie mogę uwierzyć że na takim sprzęcie Intel C 2 Duo, 2gb ram , i geforce 7600 NA UBUNTU 8.10 !! ta gra tak wygląda na najniższych detalach, normalnie nie wierze że twórcy tak dobrze zoptymalizowali silnik far cry :P Poniważ mimo najniższych detali (no poza tymi texturami) gra wygląda nieźle naprawdę za grafikę należy się szacun dla ubisoftu szkoda że nie za fabułę ale od tego to już jest inny temat....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Far Cry 2 już jakiś czas temu czy się dłuży? momentami jak cholera :) ale ogólnie jest to jedna z najlepszych strzelanek w jakie grałem po prostu jak dla mnie przegieli z tą mapą jest za duża niekiedy z punktu A do punktu B jedziemy 20 minut co chwile wpadamy na patrol i jest nawalanka za 50 razem zaczyna to nudzić ale mimo to grę przejść zdecydowanie WARTO !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników 64 bitowych systemów.Czy FC2 wogóle będzie działać na takim systemie?

Pytam bo zamierzam zainstalowac sobie viste ultimate x64 aby korzystac z pełnej dostępnej pamieci ram (4gb) i dx 10,chodź do tego drugiego akurat x64 nie jest potrzebny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz kościół.

1.Podejdź do niego.

2.Znajdź ścianę od strony drogi.

3.Zobaczysz krzyż.

4.Pod krzyżem będą drzwi.

5.Raczej drewniane.

6.Podejdź do drzwi.

7.Jak pokaże Ci się łapka, to wciśnij przycisk odpowiedzialny za akcję.

8.Twój Bohater otworzy drzwi.

9.Wejdź bardziej do środka, nie przejmuj się, że to pomieszczenie nie wygląda jak kościół.

10.Przy "kominku" będzie ksiądz.

Voila :P

Teraz to już na pewno wejdziesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie jestem aż tak ułomny... :angry: To oczywiste, że mam tam podejść do tego kościoła. Problem w tym, że przy drzwiach nie ma ikonki interakcji i tym samym nie moge tam wejść . Ale po kolei - byłem w tym barze, murzyn powiedział, że mam iść do kościoła, to idę, wejść nie mogę. Może to dlatego, że muszę uratowac tą Michele Dachss (mam ją w kumplach tyle że nieuratowaną bo nie ma tego krzyżyka obok nazwiska) . Gdzie ją w takim razie znajdę???

post-41515-1230460372_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja babki nie ratowałem i tak ją widziałem w barze i w niczym mi nie pomagała :/. Zobacz może masz zrobić inny cel, rozmawiałeś z dziennikarzem? Vidmo FC2 działa mi na viscie 64bit. 4gb ramu i direx (ale nie wiem na jakim gram xD).

EDIT: Cracka nie polecam, źle napisany może w rejestrach namieszać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś zastygło... No to ja się zapytam, czy może wiecie, gdzie się znajduje stanowisko moździerza jak się płynie z głównego miasta (tego drugiego) do baru. to przeszkadza jak cholera, a to, że i tak mało w to gram to nie mam czasu na szukanie go.

A gdyby nie autobusy to bym już dawno w to nie grał, tak mi się zdaje :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników 64 bitowych systemów.Czy FC2 wogóle będzie działać na takim systemie?

Pytam bo zamierzam zainstalowac sobie viste ultimate x64 aby korzystac z pełnej dostępnej pamieci ram (4gb) i dx 10,chodź do tego drugiego akurat x64 nie jest potrzebny.

Mam vistę 64 i przeszedłem na niej FC2 bez problemów. W trybie DX10 na wyższych detalach jest wydajniej niż pod DX9.

Coś zastygło... No to ja się zapytam, czy może wiecie, gdzie się znajduje stanowisko moździerza jak się płynie z głównego miasta (tego drugiego) do baru. to przeszkadza jak cholera, a to, że i tak mało w to gram to nie mam czasu na szukanie go.

A gdyby nie autobusy to bym już dawno w to nie grał, tak mi się zdaje :).

NA wyspie albo wybrzeże koło browaru. JA tamto miejsce szybko omijam łódką na pełnym gazie szkoda zachodu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...