Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yooo

Far Cry 2

Polecane posty

Generlania to po instalacji odpala się aktywacja i tam wpisujesz serial. Mi FC2 sam się zaktualizował wiec śmierdzi mi tu jakimś piractwem.

Apocalipse

Spróbuj PBsetup ja już wiele razy miałem doczynienia z tym badziewiem przy graniu w Battlefielda 2 a hacki jak były tak są. Jest jeszcze PBSVC też do ściągnięcia z evenbalance.com.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czytam poczatek tego tematu, kurde no chopina sie pyta a ci go zaraz zaczną straszyć gwardia narodową, ja mam cala szafę piratów mama terrent, ciocia p2p i wujek rapid :> ale juz wiem ze to nielegalne i ide spalic wszystko w cholere Teraz mozecie mnie nazwać złodziejem i człowiekiem nie szanującym pracy innych. :>

a co do tematu, miałem tak raz ze przesunąłem czas na początku gry, i nie dało sie otowrzyć drzwi więc musialem od nowa, i później działało, no tak to jest z tymi oryginałami :>

To dam Ci 7 dni na uporządkowanie szafy i myśli. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eart, wyjdź :angry:.

Ja mam dziwny problem. Jestem już w trzecim (a może to jest koniec drugiego) akcie.

uciekłem z więzienia i zabiłem Mbantuwe

. W tym głównym mieście wchodzę do siedziby ZFWiP (UFLL) i ten koleś co na samym początku gry nas uratował po ucieczce z Pala stoi na biurku i nie reaguje na nic. Nie mogę z nim pogadać ani nic. ocb? :blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kupiłem dzisiaj Far Cry 2 oryginał. W pierwszej misji na samym początku jak sie jedzie Jeep'em, gra się wyłącza do Windowsa... bez żadnego komunikatu, ot tak... Już mnie to słabi, oryginalny Windows, oryginalna gra, najnowsze sterowniki i patche a i tak się nie da grać... co zrobić?

Sprzęt:

Vista Home Basic 64

C2D E8400 3700mhz

MSI Neo 3

Geil 4x1024mb 4-4-4-12

Gainward GTX260

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam porblem natury techniczno-sterownikowo-różnoraki i nie wiem gdzie to opisac. sprobujemy tu. :) Ale do rzeczy:

Kupiłem Far Cry'a, zainstalowalem i wszystko cacy. Tylko ze w momencie urachamiania wyskakiwal mi blad i prosba o zmiane sterow do karty graficznej (Radek 3850). Tak tez zrobilem, gdyz gra 'zamarzala' przy probie zagrania. Wiec zainstalowalem sterowniki, odpalam gre i... ZONK! Obraz jest tak jakby 'przesuniety' w prawo tzn. po lewej stronie widac dosc duzy czarny pacek (ok. 4 cm) a prawa strona jest niewidoczna. Zmaina wersji sterownika (z 8.11 na 8.9 i 8.8) nic nie dala, reinstalka gry tak samo. Co najlepsze problem pojawia sie rylko w natywnej rozdzielczosci monitorka (plazma 19"), 1440 x 900, a juz zmienienie jej na inna paronamiczna daje efekt... A ze monitor ma slabe skalowanie to sami rozumiecie. W innych grach (UT3 na przyklad) wystepuje ten sam problem.A na domiar zlego pulpit w tej rozdzialce dziala normalnie. O co moze chodzic? W czym rzecz? Z gory dzieki za pomoc. Pozdrawiam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takowy problem w pewnym momencie gry kiedy wykonam kilka misji dla obu frakcji, nie mam u nich żadnych misji a misje np: w sklepach z bronią , nie chca się pojawić. Czy ktoś miał już taki problem ? ZA wszelką pomoc dziękuję. :o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bambi

Spróbuj z panelu sterowania do sterowników karty poszukać opcji dotyczących rozdzielczości. Jakim kablem podłączasz ten monitor 19"?

menelica

A nie masz na mapie zaznaczonego tartaku z misją rozmowy z Roubenem? Jeśli tak to go odwiedź. A misje ze sklepu z bronią pojawią się znowu w dalszej części gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostałem wczoraj szczęśliwym nabywcą (przynajmniej tak się wydawało) FC2... napalony jak łoś w czasie rui instaluje odpalam, a tu wyskakuje mi tylko logo i nic dalej się nie dzieje ani gry ani żadnego błędu! o co chodzi?!

mam najnowsze sterowniki do karty

mój sprzęt to:

intel core 2 duo e8200 (2,66Ghz)

zotac 9600 gt amp 512mb

3 gb ram'u ddr 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogole to ciagle mam napis "Nacisnij aby zmienic skale mapy ( czy cos takiego )" tylko mi nie pisze CO mam nacisnac <_<

Musisz nacisnąć 'R'. A dokładniej przycisk, którym przeładowujesz i odblokowywujesz broń. Przecież mogłeś sobie zmienić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erebeuzet - Tak, pojdzie spokojnie. Nic, tylko isc i kupowac. Ale lepiej zeby nie spotkal cie moj przypadek...

Pierwszy problem, z przesunieciem obrazu rozwiazalem poprzez instalacje SP3. Ze tez o tym wczesniej nie pomyslalem... Ale pojawil sie drugi. Gra chodzi cacy, zapisuje sie i w ogole, ale jest jedna rzecz... Gdy wsiade do samochodu lub uzyje karabinu stacjonarnego nie moge skonczyc go uzywac. Tzn. nie dam rady wyjsc z samochodu, albo po prostu odejsc od karabinu. What's the matter?

Moj komp: Pentium Dual Core 2140 @ 2,4 GHz, Radek 3850, 2 GB RAM 800 MHz, Win XP SP3

Z gory dzieki za pomoc. Pozdro. :)

PS: Oczywiscie gra jest oryginalna. Jakzeby inaczej. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem Pod koniec gry kiedy jestem na terenie z którego nie można wrócic ide i ide i rozwalam bandytów ;)

Dochodzę do rozpadliny rozwalam kolejnych bandytów ale nie mogę przedostać się na drugą stronę. Help

ju nie aktualne bo zdążyłem przejść grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kupiłem Far Cry 2 oryginał. W pierwszej misji na samym początku jak sie jedzie Jeep'em, gra się wyłącza do Windowsa... bez żadnego komunikatu, ot tak... Już mnie to słabi, oryginalny Windows, oryginalna gra, najnowsze sterowniki i patche a i tak się nie da grać... co zrobić?

Sprzęt:

Vista Home Basic 64

C2D E8400 3700mhz

MSI Neo 3

Geil 4x1024mb 4-4-4-12

Gainward GTX260

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...