Skocz do zawartości

Far Cry 2


Yooo

Polecane posty

A dlaczego nie możesz wyłączyć tego Skype'a? Jeśli gra Ci się zminimalizuje to przynajmniej w Viście już jej nie włączysz. Kiedyś także chciałem go zminimalizować, a gdy chciałem ponownie włączyć to nie działa. Pozostaje Ci więc po prostu wyłącznie tego programu.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 258
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Nie chodzi o to że ja minimalizuje go podczas gry gra sie uruchamia zminimalizowana a jak chce ja przywrócić to na chwile sie pojawia i znowu sie minimalizuje. Skype czasami mi się przydaje gdybym go nie potrzebowam podczas gry to bym nie się was nie pytał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakiś save wcześniejszy, jeśli nie masz to nie ma co czekać na zbawienie, mnie też kilka razy się tak zdarzyło- nie ma szans na zmianę tego stanu jeśli już nastąpi:/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arkady9
Mam problem i to duży. Tuż tuż koniec gry, mam zabić dwóch dowódców tylko...jeden wpadł w ziemie! Wpadł w jakiś bug i teraz nie moge nic zrobić. Jakieś pomysły?

A próbowałeś granatami albo materiałami wybuchowymi??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł i gwarantuje ze na 100% zadziała I nie wiąże sie to z wyłączeniem programu!!

wejdz w panel sterowania > dodaj lub usun programy > kliknij na ikonke Skype aby odinstalowac

Nie ma za co! :teehee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Jaka konfiguracja jest potrzebna, żeby FC2 poszedł płynnie na najnajwyższych detalach (tych extreme high, czy jakoś tak)?

Twój komputer spokojnie wystarczy.

<ciach> zapoznaj się z zasadami cytowania - Pzkw

Naciskam i nic. Mógłbyś bardziej szczogółowo??

Jak masz okno z grą aktywną to wciśnij powinno się zmienić na pełny ekran.

A w Skypie nie masz ustawień "always on top" ? Może da się to przestawić. Albo ustaw żeby nie niepokoił w trayu. Wtedy nie powinno gry minimalizować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Jaka konfiguracja jest potrzebna, żeby FC2 poszedł płynnie na najnajwyższych detalach (tych extreme high, czy jakoś tak)?

Twój komputer spokojnie wystarczy.

Naprawdę? Jakoś mi się nie widzi. Na początku utrzymuje się w ok. 25 FPS, a gdy wjeżdża do pierwszego miasta FPS jest na poziomie 1. Czy ktoś coś wie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę? Jakoś mi się nie widzi. Na początku utrzymuje się w ok. 25 FPS, a gdy wjeżdża do pierwszego miasta FPS jest na poziomie 1. Czy ktoś coś wie?

Ja mam słabszego kompa od Ciebie i mi działa bez problemu na prawie najwyższych detalach. Wszystko jest ustawione na wysokie albo bardzo wysokie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę? Jakoś mi się nie widzi. Na początku utrzymuje się w ok. 25 FPS, a gdy wjeżdża do pierwszego miasta FPS jest na poziomie 1. Czy ktoś coś wie?

Ja mam słabszego kompa od Ciebie i mi działa bez problemu na prawie najwyższych detalach. Wszystko jest ustawione na wysokie albo bardzo wysokie.

Mi chodzi o te najwyższe (takie najbardziej - ultra high)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zmniejsz detale. Ja też takiego problemu nie mam, a gram na laptopie(!) w najwyższych detalach i natywnej rozdzielczości (na bardzo wysokich też gra działała, ale wolę jak jest płynniej niż 30FPS). Więc może przeczyść komputer, ale hardwarowo, a nie softwarowo. Już nieraz słyszałem, że nawet kurz może być powodem takiej sytuacji.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noodel

Na moim sprzęcie chodził płynnie na Ultra High bez najmniejszych problemów oczywiści DX10 ... u Ciebie również powinno chodzić a jeżeli masz problem z takim spadkiem wydajności sprawdź czy masz aktualne sterowniki do karty graficznej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, już trzeci raz przechodze gre i... teraz jej nie moge włączyć :( . Klikam na ikonke, włącza się i po dwóch sekundach nie wyświetla gry. Co jest?! POMOCY

Skasowałem poprzednią treść, przepraszam, poniosło mnie, nie powinienem tego pisać. Na przyszłość pomyśle nim coś napisze.

Jeszcze jeden taki zwrot do kogokolwiek na forum, a zafunduję Ci długie wakacje. Kultura obowiązuje każdego.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sprzęt to:

:nuke: Nvidia GF 8800 GT

:nuke: Intel Core 2 Quad

:nuke: 300 GB (zajętych 150 GB)

:nuke: 2 GB RAM

Mam w miare odpowiednie połączenie z netem. Orginał (gardze piratami :pirate: ), kupiłem w Empiku jak to ma jakieś znaczenie. Savy skasowane oprócz tych najnowszych. Pisało mi po kilkukrotnym uruchamianiu gry że sterownik obrazu się wyłączył i wrócił do odpowiedniego stanu pracy (taki dymek w prawym dolnym rogu ekranu). Nic nie instalowałem i nie przekrącałem. Hmmm...oprócz stanu używania procesora, bo miałem problem z teksturami w BS4:AŚ.

:rozpacz:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...