Skocz do zawartości

[sprzedam] Rocket League - 4-pack


dzikipytonzlasudeszczowego

Polecane posty

Witam,

szukam 3 osób do kupna 4 packa RL, zakup zostanie dokonany po zebraniu kompletu chętnych (przy dużej reputacji osób grę prześlę od razu, w innym po dokonaniu wpłat).

Swoją wiarygodność potwierdzam kontem STEAM założonym w 2004 r., ponad 800 grami na nim i jako tako rozwiniętym kontem na forum.

Grę opłacić można przelewem na mój paypal, konto bankowe, kartą podarunkową STEAM na kwotę 10E lub skinem (w momencie wymiany musi mieć on wartość 10E po odliczeniu prowizji - mam zamiar go od razu sprzedać).

Za grę chcę 9,62 euro po kursie paypal, czyli bez żadnego zysku dla mnie.

Szczegóły już na PW, zapisy tutaj, wszystko jawnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Po co wątek odblokowany ameryki nie odkryję - ponownie można zakupić Rocket League poniżej 10E na STEAM.

http://store.steampowered.com/app/252950/

W czteropaku znacznie taniej - 14E do 9,6E, nawet w keyshopach nie było lepiej.

Szukam chętnej trójki i kupuję, wiarygodność potwierdzam profilem STEAM (wyślę na PW po zgłoszeniu chęci zrzutki).

Cena niezmienna - 38,49 : 4 = 9,62 euro (kurs PayPal).

Czekam na PW lub wpisy tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie przed sekundą skończyłem transakcję, jeden kolega wziął 2 kopie, dla mnie trzecia i jedna zostaje na sprzedaż. Od razu wchodzę żeby zaktualizować temat, a tu takie coś wink_prosty.gif

Dzięki za odzew, ale pechowo wyszło, dosłownie kwestia 10 minut, ja już nie potrzebuję, jedna kopia wręcz na zbyciu.

Wesołych... wink_prosty.gif

@Edycja

Również czwarta kopia znalazła nabywcę, jeżeli o mnie chodzi, wątek zamknięty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...