Skocz do zawartości

GoalUnited


Napi(o)r

Polecane posty

  • 1 year later...
  • 6 months later...

Witam,

jako to ja mam w zwyczaju - pograłem trochę, doszedłem gdzieś dalej w browserówce i już nie mam ochoty się trudzić. Dlatego też oddam jakiemuś dobremu człekowi konto.

Konto jest w Goalunited 2012, liga IV, nie ma obawy o spadek, bo i team niezły, a i jacyś nieźli juniorzy się znajdą.

Na koncie bankowym coś koło 30mln, więc i zakupy można zrobić, tudzież zbudować coś.

Zostało tam także trochę gwiazd i kart, gdy jeszcze chciało mi się siedzieć na rynku i łapać okazje.

Stadion jest już (nie)stety na takim poziomie, że większość dostępnych budynków można zbudować tylko za gwiazdy, czyli za realne pieniądze.

Jedynym warunkiem mojego oddawnictwa kontowego jest posiadanie na forum Cdaction konta od przynajmniej pół roku, bym wiedział, że to nie jakowyś "cfaniak" chce wykorzystać okazję.

Ewentualnych chętnych odsyłam na PW i przypominam, że posiadanie multikont w grze jest zakazane (dla tych, co chcą zrobić sobie farmę/poligon doświadczalny z mego zespołu), takoż handlowanie kontami (dla tych, którym przychodzą niecne pomysły do głowy). Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...