Skocz do zawartości

GoalUnited


Napi(o)r

Polecane posty

GoalUnited to manager piłkarski oparty na przeglądarce. Nie jet on oczywiście tak rozwinięty jak FM albo CM( tego drugiego może jest odrobinkę gorszy:P) ale dzięki tej grze możemy zmierzyć się z żywym przeciwnikiem! Gra bardzo podobna do Hattricka chociaż mi się bardziej podoba... ma to coś  Zaczynamy w 9 lidze polskiej i pniemy sie do góry przy okazji zatrudniając coraz lepszy personel i kupując nowych piłkarzy. Mamy szkółkę piłkarską w której szkolimy przyszłe gwiazdy naszego zespołu oraz szukamy bogatych sponsorów. (tak w skrócie wygląda gra) 
Ktoś w to gra? Ktoś podzieli się swoją wiedzą bądź ma pytania?
ZAPRASZAM http://pl.goalunited.org/

Pozwoliłem sobie na napisanie oddzielnego tematu skoro już jest hattrick i ogame ;)

Ludzie grający w GU łaczcie się ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ale napisz w jakiej lidze teraz jesteś?

Ja grałem i pierwsza runda poszła mi świetnie. Liczyłem na 3 miejsce a miałem 1. Ale później jakoś nie poszło i jestem chyba 7 ;/ To przez to że przez pewien czas neta nie miałem;/ Czekam na nowy sezon :P

Jakie treningi wy robicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę jest nas trzech:D Moja drużyna to Marianki. Sezon się skończył, a ja zostałem na jakże zaszczytnym ostatnim miejscu ;) Teraz jednak przypomniałem sobie o grze i od tygodnia staram się regularnie opiekować drużyną:D

W tym tygodniu spara mam zarezerwowanego, lecz w następnym chętnie z jakimś forumowiczem się zmierzę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... ja nie grałem w to już z 2 miesiące... Ale jestem na 5 miejscu w 7 lidze. To dzięki temu że miałem przed moją przerwą dużą ilość pkt ;P Na pocieszenie mogę powiedzieć że wygrałem ligę juniorów :D

Leftjack

Jak chcesz to możemy zagrać w przyszłym tygodniu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Twoja druzyna Tornado ja jestem w 8 lidze 1 miejsce FC Mroczni a ty w 6 mam wiekszy od ciebie stadion zacznij od tego jak chcesz miec kase drugie personel twoj trener ma 35 a jestes w 6 lidze a ja 42 bez [Duupy] lania nie inwestujesz tylko kupujesz starych zgredow zainwestoj w personel

Drugie Napior jezeli chcesz lepszych sponsorow to daj ogloszenie w personel na PR-menadzer on jest od negocjacji z sponsorami przyjda kandtydaci wybierzesz sobie to beda ci lepsi sponsorzy przychodzic troche tu niejasno napisalem ale zakomasz strzalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :happy: Przed chwila sie zarejestrowalem, lubie takie gry, choc w Hattricka nie gralem. Prosty powod - brak czasu. Teraz sa wakacje, po wakacjach - jak mi sie gra spodoba - troche czasu znajde. No to trzeba poczekac na formularz zgloszeniowy i startujemy :thumbsup: Nick taki, jak na forum.

Pozdrawiam :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Ja gram 3 sezon. Zaczynałem w 9 lidze ale jakoś bez zajęcia miejsc premiujących awans awansowałem i teraz jestem w 7 lidze. Po trzech meczach( 2 ligowe i 1 pucharowe) wszystkie wygrane. Pierwszy w lidze 1:4, drugi w pucharze 0:1(gol strzelony w 111 minucie xD) i ostatni mecz rozegrany to 2:0 i zajmuję 2 miejsce w lidze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...