Skocz do zawartości

Battlefield 4 - PunkBuster wyrzuca z gry z powodu "RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe initialization failed"


shakal84

Polecane posty

Witam

Jakiś czas temu musiałem przeinstalować BF4 na inny dysk, więc uruchomiłem instalację aby utworzyły się foldery tak jak przy normalnej instalacji i przerwałem instalowanie, po czym przeniosłem wszystkie foldery ze starego miejsca na nowe, aby zaoszczędzić sobie sciągania GB dodatków. Od tego momentu mam problem z PB, próbowąłem juz go odinstalować i instalowąć na nowo, dalej to samo ==> "Rozłączenie z grą: wyrzucił cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster kicked player 'Mój nick' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe initialization failed"

Może przy próbie uaktualnienia PB podaje zły folder ? poprostu podaje go do katalogu bezpośredniego czyli Battlefield4. Jak naprawić ten błąd ?

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety musiałem od nowa instalować grę, Pousuwałem róznież przy okazji inne smieci i PB się zainstalował poprawnie, tyle dobrze że nie musiałem sciągać wszystkich dodatków, wystarczyło zgrać stare foldery do katalogu, i wszystko śmiga.

Dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...