Skocz do zawartości

Fallout 3, ogromne spadki wydajności


PanJacek

Polecane posty

Witam

Jako, ze jeszcze nie zebrałem się na konieczny update komputera(brak funduszy :( ) gram w stare gierki. Na sam początek specyfikacja staruszka: AMD Phenom X2 560 3.30 GHz, MSI Geforce GTX 550-Ti, 6 Gb RAM

Pykam teraz w Fallouta 3, w edycje ze wszystkimi dodatkami, oczywiście dorzuciłem parę modów (wszystkie pochodzą z nexusa)w tym i graficznych, oto one:

- NMC Textures Pack, wersja Lite

-Fellout

-EVE Energy Visuals Enhanced

-Hi -resolution weapons

-Fallout 3 Redesigned- Formelry Project Beauty HD

-Fallout street lights

-Dynavision

Oraz Realism ENB 0_237

Na ENB się skusiłem choć wyłączyłem większość efektów takich jak AmbientOcclusion, Detailed Shadows, Depf of Field, SuperSampling

Wyłączyłem oczywiście w grze v-sync i mimo to nie byłem w stanie uzyskać więcej niż 35 fpsów. Nie przeszkadzało mi to do momentu rozpoczęcia dodatku Point Lookout. Na bagnach które są niemal całą lokacja dostępna w dodatku fpsy spadają do 17 lub 25 co dla mnie już jest niegrywalne. Aby to poprawić próbowałem różnych sposobów, zmniejszałem rozdzielczość z 1920 x1080 na 1366x768, zmniejszałem do minimum zasięg wyświetlania wszelkich obiektów, wyłączyłem wszystkie efekty ENB do absolutnego zera i nic to nie pomogło fpsy jak spadły do 20 tak zostały niezależnie od ustawień graficznych. Prosiłbym o jakieś porady jeżeli wiecie co to może powodować.

PS wszystkie programy które mogły zabierać jakieś zasoby pc wyłączyłem nawet antywirusa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...