Skocz do zawartości

Polecane posty

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Event zakończy się 2 Września, ale chyba to by było na tyle jeśli chodzi o moje wypady na kolejne mapy, ale po kolei:

E-1 zacząłem dzień później bo nie miałem internetu w zeszły poniedziałek, E-1 nie było jakieś szczególnie trudne, kilka razy zostałem strollowany przez kompas (gdzieś posiałem Kikuzuki i nie było jak mieć gwarantowanego łatwego branching route. Bywa. Dropnąłem Tanikaze i Kinugasę z E-1, podobno tam gdzieś też dropi Ooyodo, ale to jeszcze będę sprawdzał.

E-2. Najtrudniesza (a raczej najbardziej wkurzająca) mapa dla mnie. CL Oni dawała mi popalić więc zrobiłem sobie dzień odpoczynku na 3-2-A farmiąc CA/BB do ulepszania moich CVL, co też sprawdziło się za drugim podejściem już było lepiej. Przy okazji lekko zapanowałem na ulatniającym się bauxem. Gdzieś po drodze dropnęła Zuikaku, ale to mnie akurat nie ucieszyło bo miałem ją jeszcze przed Akagi z questu. Meh. Podobno Shoukaku i Unryuu tam lecą, może jeszcze się przejdę kilka razy.

Nie polecam tej mapy.

E-3: Było łatwiej niż na E-2 dla mnie, ale kiedy się rozluźniłem to dostałem kilka razy taihę na pre-boss nodzie i trzeba było wracać do bazy. Nic fajnego mi nie dropło.

E-4: Trudne początki bo nie miałem Sanshiki, ale postanowiłem craftować aż do skutku i udało mi się zrobić 3. Wystarczyło. Na początku leciałem północną drogą FBB/FBB/DD/DD/CA/CVL, by na last dance podmienić DDki na CA i lecieć ADEFZ, te dwie bitwy podczas Yasenu to czyste RNG

Anon na /jp/ ładnie podsumował E-4 BDEGZ

>The whole run is hoping your girls doesn't get taiha'd on the way to the boss.

>Then hoping Henderson and the Rus doesn't aim the healthy girls.

>Then hope that your healthy girls doesn't aim the Rus like idiots.

Z dropów to tylko Maruyu i Yukikaze. Przynajmniej nie będę musiał spamować recki na rzadkie DDki po bobra, Maruyu pewnie będę dostawał z LSC tak czy siak.

E-5 to easy modo dzięki Mogami, branching rule z CAV jest super prosty, tylko raz nie udało mi się zatopić BB-Hime, a tak to nie ma nawet co pisać. Po wcześniejszych mapach to była bułka z masłem. Z dropów: 2x I-19, MEGA ABUKUMA-SAMA.

Na E-6 Medium raczej się nie będę porywał, za mało surowców zostało, niby mógłbym przez dwa tygodnie spamować ekspedycje, ale jakieś levele też by się przydało zrobić po drodze, jakieś T91 Shelle zrobić czy coś, a tu nie ma jak.

K2 Crane item kusi. a z drugiej strony mógłbym farmić E-1, E-2 czy tam jeszcze E-5 (bo też fajne dropy są).

Gdybym tylko mógł zacząć tak z miesiąc wcześniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

A co tam, pochwalę się i tutaj. #ripresources

gdIZCkP.jpg

Chyba 4 LSC jeśli dobrze liczę, drugi z nakierowaniem na Yamato/Musashi.

Co do ostatniego eventu, to udało się zrealizować go w kwestii minimum(E-4 i Hayasui) z bonusem(E-5 i italiano dd). Najtragiczniejsze było chyba E-3 dla moich surowców, mimo, że z finałowym stagem dla kuso teitoku dłużej siedziałem (ale tam to była głównie wina RNGode i "jedna łajba na czerwonym").

Z dropów raczej nic ciekawego, wszelakie plany farmienia poszły się walić z przyjściem Senran Kagury 2 i później grania w MGSa V. Acz na jesienny mniejszy event trzeba będzie się trochę przygotować, szczególnie, że levelowanie wyżej pokazanej łajby trochę pewnie mi zeżre materiałów+przydałoby się złapać CV dodatkowe (Kaga albo Shoukaku najlepiej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Le pixiv 2015

srHEGnK.jpg

Mah girl Shigure na 5, lepiej od Poia, inb4 i tak w animcu się nie pojawi (a może to i lepiej). No i mou sugoi dzięki wiadomemu wydarzeniu mocno na przodzie.

Oslo:

>fastboat ciągle się trzyma na górze listy

>kongou bongou dopiero 8

>Tenryuu dużo uciułała na letnim cg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Habbening bunker, allied eq. Pewnie pierwsza łajba od strony aliantów okaże się rzadkim dropem na następnym eventowym nodzie na hardzie, przy poziomie trudności na poziomie ~ostatniej letniej mapy. Tak więc, moje zainteresowane jest w okolicach "średnie", ale może bliżej niż dalej jest Royal Navy i inne bardziej egzotyczne łajby (wink wink Błyskawica).

Oslo touhou było pierwsze z murykańską fairy. :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jakiś klon klonu KanColle. GoGames to taka firma produkująca gry/klony jak np: Bleach/Naruto Wars. Wszystko P2W.

Poza tym, do grania w KanColle nawet nie trzeba znać japońskiego. Dość szybko się zapamiętuje co się gdzie robi, a jak ktoś potrzebuje to może skorzystać z KC3kai czy KCV usprawniających rozgrywkę, czy dających dostęp do dużej ilości innych informacji.

Warship Girls przynajmniej ma swoje shipfu i trochę pozmienianych rzeczy, a z tego co czytam na /jp/ to:

- gogames skorzystało sobie z wszystkich dostępnych materiałów, które mogli skopiować bezpośrednio z KanColle.

- 1-4 (czwarta mapa w pierwszym świecie) stawia przeciwko graczowi za przeciwników pancerniki i lotniskowce.

- Oczywiście to nie problem, bo za golda można sobie wykupić specjalną konstrukcję, pozwalającą wybudować rzadkie statki (np Yamato).

- Gold jest/ma być za prawdziwą kasę.

- Pośród tych Super Rzadkich statków jest Hoppou (taki Boss w oryginale, czyli abyssal - wróg graczy), lol.

- Jakiś chiński predrednot ma staty lepsze niż Yamato.

UI mają ładne.

Trailer nawet wykorzystuje sceny i piosenkę z animu:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumienie 15% tekstu pisanego w grze (znaczy się cyferki :P) mnie nie rajcuje. Chciałbym spróbować ale z drugiej strony wolę wiedzieć co czytam.

Sam gram bez, ale większość ludków z zachodu od razu podpina dodatki do chrome. Tłumaczenie większości ważniejszych rzeczy (questy chociażby)+staty pod ręką. A jakieś pomniejsze/eventowe podpisy trafiają po 10 minutach na angielską wiki i inne kancolle stronki.

W sumie to jeszcze nie sprawdzałem, ale to raczej norma w grach przeglądarkowych. Większość z nich jest czystym pay2win, a ten kto zapłaci najwięcej jest największym wygrywem.

W normalnym KanColle płaci się za rozszerzenie ilości slotów dla łajb, naprawy i konstrukcji - te co są za darmo są wystarczające, jak ktoś mocno nie grzeje motyw "zbierz je wszystkie" i ma trochę wiader od napraw i spawarek nazbierane.

Z itemów itemów to można kupić żarcie dla polepszenia morali (zamiast tego można farmić morale na początkowych mapkach), żetony na estetyczne mebelki (no tu niedostępne normalnie, chyba że event) i blueprinty dla ulepszeń niektórych łajb (tutaj bonusowe mapki resetujące się na miesiąc i eventy).

Za to żadne łajby nie są przyblokowane item shopem.

Ogólnie całkiem fair jak na browserówkę imo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Event skończony (na E-2, dalej mi się nie chciało). Niczego fajnego poza nową Ducky nie mam, bo tak naprawdę to prawie nic nie grałem oprócz E-1 w drugim dniu i teraz E-2 na koniec.

Pytanie tylko kto ją będzie levelował?

Oprócz tego zrobiłem szybko 1-5 i 2-5. Na 3-5 Hoppou mnie nie chce przepuścić i chyba sobie odpuszczę.

Mam jeden BP, a nawet nie ma go na kogo wykorzystać.

Nowa Ducky a cute

QvXqyz9.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

 

Quote

ChLON8VU0AQlWvT.jpg:orig

I don't remember the last time I had to sign a waiting sheet to play a game that wasn't in a location test. Sega going to make ¥¥¥ from kancolle.[/quote]

 

Quote

More whining, the wait times are out of control, and it's not just me complaining! Players aren't being given time limits and as long as you keep putting credits in there's no end time. That combined with the popularity is making this too difficult to play. My local arcade is basically empty before 7pm yet since the game released there are like 30+ people on  waiting list before 9am, and each of those people are not at all in a rush.

 

 

Quote

ChcX5XzUkAAlloJ.jpg

They have a credit limit for kancolle arcade now lol. 900 GP at my local place is still too high, its like 30+ minutes per person.

 

Quote

ChaeHmKUkAES9T_.jpg:orig

So this is the power of Ship This....

 

 

 

 

Spoiler

Kancolle nadal a szit

 

 

[EDIT]

Coś mi się cytaty popsuły. Plus nie mogę ani tego poprawić, ani manualnie wstawić tego [EDITa] po spoilerze. Sasuga IPB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...