Skocz do zawartości

Polecane posty

Wiem, że Akagi się dostaje z Q, ale z tym moim szczęściem to pewnie dopiero za kilka dni będę się mógł za niego zabrać. :v

Skusiłem się na jeszcze jedną próbę zbudowania CA i dostałem Sendai. (._. )

Poi~~ mam od wczoraj, daje radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Gz.

Ja skromnie, bo z craftu tylko CA - Haguro, ale dobre i to (wolałbym Takao-class, ale nie będę wybrzydzał). Jutro trochę przeorganizuję flotę, na trzy siostry Sendai, Haguro, Kumę i Murakumo i powbijam trochę poziomów na nich.

Powinienem iść spać, ale za dwadzieścia minut wraca ekspedycja, to wyślę jeszcze raz, żeby mieć rano troszkę dodatkowego paliwa i ammo. Przyda się. :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 2-3 trafiła mi się Ooi. Mam teraz tylko problem, zamiast kogo wrzucić ją do floty #1, ale chyba padnie na Shimakaze. Tak czy inaczej mam Jewdachi.

Oslo trafiła mi się też Ashigara (w sam raz do questa) i Hiei. Tą drugą natychmiast bym wrzucał zamiast Fusou, ale szkoda mi, bo zbliża się już do Kai. No i Hiei jest taka sobie w statach.

Czekam na drop Yamashiro :3

EDIT: Kitakami, today is a good day :ok:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem powysyłać flotę #1 na 2-1 bo xp fajnie leci, a #3 na grind low lvl po 1-1 to po kilku wypadach mi się dok napraw zapchał. Chętnie bym przygarnął te dwa zablokowane, ale gdyby nie kosztowały 1k yen od sztuki.

Wiaderek używał nie będę, bo mi szkoda.

Chyba, że zacznę farmić Exp-2 po wiadra, to wtedy będzie można używać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO najsensowniej mieć jedną flotę do ataków, w której ewentualnie wymieniasz statki na drugi zestaw kiedy pierwsze się poniszczą plus dwie floty ekspedycyjne, pływające po wiadra/paliwo. Im statki mają wyższy level tym bardziej wiadra się przydają, bo zaczynają się kilkugodzinne naprawy. Ja ogólnie staram się utrzymać stan wiader tak na 15+.

A obecnie skupiam się na farmieniu 2-1 i 2-2 dla Myoukou, ale nie chce dropnąć. Przez bossa 2-4 jeszcze nie mogę się przebić, mimo kilku Kai zawsze któraś oberwie krytem i nie ma co dalej płynąć z czerwonym hp, bo na 100% zatonie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farma dla DD/CL na 1-5 jest ca lkiem. Dziś, najpóźniej jutro dobiję siostry Sendai do Kai, potem trochę się skupię na DDkach. Najpierw Div6 + Poi, a potem pewnie jakieś CL. No i dwa statki zgarniają xp za cenę paliwa, zawsze coś. Zagrożenia nie stwierdziłem.

Ostatnio dropnąłem Chitose, która jak się okazało na 12 lvl (po drugim remodelu) dostaje "midget suby", które są tego czego chciałem dla KTKM (i Ooi, jak już dostanę tę drugą). Moja KTKM(kai) ma już late game gear do pre-torpedowania i dobre działka do fazy dziennej. Raczej nie będę szedł w full torpedy na niej, aż tak bardzo nie wierzę w RNG, ale kto wie, może to też będzie dobre.

Dziś też dropnąłem I-58, z którą nie bardzo wiem co mam zrobić. No i letnią wersję Ushio.

DAtn5PO.jpg

Cute.

Edit: Naka, Jintsuu i Sendai już są Kai. Jutro dokończę Div6.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliżam się już do siły ognia floty koniecznej, by przebić się przez 2-4. Brakuje mi jeszcze jednego BB, a za cholerę nie chce nic wypaść, mam tylko Hiei, Fusou i Ise (którą muszę jeszcze podlevelować). Przydałby się kolejny Kongous czy inna Yamashiro, zamiast tego znalazłem siódmą Fusou.

OH GOD W KONCU, 2-4 rozjechane, polecam Air Superiority <ok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem spoko weekend. Główny cel farmy 1-5 osiągnięty - KTKM K2! Poproszę tylko Ooi do kompletu przed następnym weekendem. CLki i DDki też powoli ciągnę do góry.

>mfw KTKM zatapia elitkę BB/flagship z pełnym hp na 2-3 zanim walka się jeszcze rozpoczęła

sDK85Ut.png

Dropy też spoko, 2x SS, jakieś CA (Maya!), jakieś BB (Fusou, do kompletu z Yamashiro), Ise, Kirishima i dwa CLV - Houshou (trochę meh) i Jun'you (o wiele lepiej).

Screencap z KCV

OC8ptVd.jpg

Bonus- RNGesus gonna RNGesus

ee2ZTlY.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysyłam flotę na randomowe zadanie ze słabymi przeciwnikami (zabić 5 bossów w World 2)

>zaczyna się walka z bossem

>mfw Kitakami Kai 35lvl ma jakimś cudem czerwone hp

>...

>na szczęście atak jej nie trafił

>płakałbym, mimo posiadania drugiej na 1 lvlu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dat feel, gdy RNGboge się wreszcie uśmiechnie do człowieka. Chyba przez ustawienie based nagamoń na secretary ship, co robię naprawdę rzadko.

>wreszcie flota mi nie skręciła na zachodnie dead-endy w 2-4

>dropnęła ta shipfu co dostała najlepsze summer cg non-kaini

>dopiero na boss nodzie, przeciwnik zaczął poważniej mnie ostrzeliwać (aka wszystko oprócz Akagi i Nagato zostało z 1 do 5 hp), więc i udało się Aleuty/Midway odblokować

To teraz przez resztę tygodnia mogę swoją flotę naprawiać z uczuciem dobrze wykonanego zadania. :ok:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>daily zrobione

>czas zobaczyć o co chodzi z tym bossem na 2-4

>boss node za pierwszym podejściem

Nie miałem dużych problemów z moją KTKM, Yamashiro, Haruną, Kirishimą, Zuikaku i Akagi. Nawet nie mam ich jakoś wykoksanych (oprócz KTKM, ale torpedo monster robi swoje)

P2vBZJ8.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam, bo event się zbliża.

Jak tam przygotowania do eventu? Ja w sumie przestałem levelować i głównie leniwie robię 3-2-A (co i tak przynosi ładny exp dla flagshipa CA) licząc na dropy CA/BB, żeby mieć z czego modyfikować moją flotę (co na razie idzie średnio bo RNG-boge się ode mnie odwrócił). Może jeszcze kilka DD/CL podleveluję do ~30, żeby był spokój.

Na daily craftuję póki co Reppu, potrzebuję jeszcze 3. Potem postaram się wyczarować jakieś 91 AP Shelle.

Oprócz tego wysyłam ekspedycję, policzyłem co i jak i raczej o amunicję i paliwo nie muszę się martwić, tak samo z wiaderkami. Zobaczę jak z Bauxytem. Ucieszyłym się gdyby Bongos i Hiei mi wypadły z 3-2-A (a niby latają tam jak szalone) żeby można było spamować 3 ekspedycje, no ale tego nie przeskoczę.

Ogólnie cieszę się, że event dopiero 10.

KTKM, Sendai, Jintsuu i Poi, wszystkie K2 też się nie mogą doczekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://youtu.be/lw7IA1AEVVA

tfw tylko dwa suby i nie mogę robić farmić Orel Cruising dla paliwa. Przynajmniej na 3-2-A ładnie tankują.

Wypadła mi Shimakaze, więc mam powód, żeby przyfarmić 1-5. Wygląda na to, że Naka dostanie K2 dzięki temu, i jeszcze kilka DDków podniosę do ~25-28 poziomu.

Do końca tygodnia powinienem jeszcze ogarnąć z 50-70 wiaderek, więc mam nadzieję, że uda mi się zrobić parę map podczas eventu. Póki co tylko nie udało mi się zrobić żadnych Reppuu, Sanshiki czy 91AP, mam za to aż dwa Ryuusei.

Po evencie będę męczył 1-5 aż do 80lvl HQ, bo potem nie będzie już takiej możliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G6IuhjTl.jpg

W ślimaczym tempie, bo ślimaczym, dociągnąłem sobie Shigure do kai-2wei (tak, to pierwsze moje kai-2)+podlevelowałem resztę ekipy na dwóch wiadomych farm spotach. Plus oczywiście podkusiło mnie na zabawę w przełażenie 3-3 przed samym eventem, więc trochę paliwa w plecy (le dmged Ise+carriers face). No i oczywiście sól, że RNGode nie dał Haruny dla czwartej floty z 3-2, mimo intensywnych starań. Anyway, może się uda wydębić te 4 pierwsze mapy dla nowej eventowej łajby na easy. :ok:

Oslo, coś w temacie drugiego sezonu animu powinno jakoś teraz wypłynąć, prepare for more bucky.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam do wtorku/środy, żeby nie iść na ślepo z eventem. Też nie mam jeszcze czwartej floty, bo brakuje mi Hiei, choć i tak przyfarciłem z Bongo z Daily Craftu dwa dni temu. Póki co będę jeszcze odwiedzał 3-2-A, bo potrzebuję kilka CA do modernizacji, a tak to raczej jestem dobrej myśli co do eventu.

coś w temacie drugiego sezonu animu powinno jakoś teraz wypłynąć

Powinni to czym prędzej zatopić, a zapowiedzieli film, który będzie zamiast S2, jedyny plus, że szybciej się będzie można z tym uporać i zapomnieć.

Edit:

https://twitter.com/...219020927569920

https://twitter.com/...218130384486401

https://twitter.com/...201288265850881

https://twitter.com/...202600986513408

https://twitter.com/...200024186499072

https://twitter.com/...196473573978112

EDIT 2: Plotki o samolotach w grze:

Planes will now have levels, you can level them just like a real squadron with higher level bring better performance for said squadron.

Level up plane by achieving MVP (I'm assumming carrier's MVP). If too many(or all?) planes are lost then said squadron will lose exp.

Więcej grindu. Osom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT 2: Plotki o samolotach w grze

Czyli teraz oprócz siedzenia na 3-2a dla łajb, będzie wytężone siedzenie na 3-2a dla każdego zrobionego Reppu i innego lepsiejszego latadła. Briliant.

Swoją drogą, nie obraziłbym się, gdyby rzucili jako drop jakiegoś suba na evencie. Małe szanse na easy, ale U-chan bym bardzo chętnie przygarnął. I tak bardzo zostawił w normalnej formie nie tylko ze względu na farming cost, bo jako jedyna się jakoś wyróżnia wyglądem spośród subów.

Oslo, deffik embrace double dose of bucky, not escaping from this. 0% zaskoczenia, bo Kadokawa lubi format 2x1 cour+kinówka. Druga seria na zimę, kinówka na przyszłoroczny event letni/jesienny tak stawiam.

NhdBTDg.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Event to najlepsza pora na LSC, żeby dostać Mayuru. :v

mfw podczas pisania tego posta dropnąłem Hiei

OJZJafU.png

Co do samolotów, to mam nadzieję, że będziemy szkolić wróżki/pilotów, a nie same samoloty, choć tak dobrze nie będzie, bo to w końcu browserówka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...