Skocz do zawartości

Sprzedam klucze/gifty gier na Steam.


hooma

Polecane posty

W tym temacie oferuję klucze i prezenty gier z serwisu Steam.

Pozwolę sobie przytoczyć pare punktów zasad, na których przyszły kotrahent winien bazować aby nie marnować mojego czasu, swojego czasu lub poprostu uniknąć nieporozumień.

Pkt.1. Nie wymieniam się grami. Robię to rzadko i do tego w innym miejscu. Jeśli tu wypisuję jakieś tytuły to są one tylko i wyłącznie na sprzedaż.

Pkt.2. Płatność przyjmuję przelewem bankowym, PayU (Allegro) i via PayPal (ten ostatni dostępny dla użytkowników z jakąś historią na forum, czyli decyduje przykładowo ilość postów i czas rejestracji).

Pkt.3. Kupiłeś - zapłaciłeś i dostałeś klucz/gift -> napisz komentarz w odpowiednim dziale.

Pkt.4. Nie negocjuj ceny w temacie! Najlepiej w celu uniknięcia syfu z ofertą pisz na PW.

Pkt.5. Realizacja i wiarygodność. Oczywiście grę wysyłam po zaksięgowaniu pieniędzy na moim koncie bankowym lub PayPal. Sytuacja jest identyczna, gdy ktoś zapłaci przez płatności z Allegro.

Oczywiście zastrzegam sobie czas 24h na realizację zakupu, bo wiadomo różnie w życiu bywa (najczęściej jestem od 17 w domu + weekend).

Jeśli boisz się interesów ze mną, zaproponuj Allegro jako pośrednika transakcji, lecz pamiętaj, że przy wyborze tej opcji musisz doliczyć do ceny gry symboliczną "złotówkę" (1 PLN), co pozwoli mi na pokrycie prowizji dla serwisu aukcyjnego.

Pkt.6. Aby móc odebrać prezent przez wymianę na Steam, musisz spełniać określone warunki handlu i wymiany wymagane przez ten serwis (żeby potem nie było, że masz blokadę transakcji na Steam). Co do klucza Steam, rzecz jasna wklejasz go w odpowiednie miejsce i gra jest Twoja na zawsze :) Jeśli u nich będzie podany jeżyk gry: polski; to gra stąd także taki będzie miała do wyboru (to dla tych co nie wiedzą).

Obecna lista gier Steam na sprzedaż:

Dungeon Defenders (gift) - 20 zł

18 Wheels of Steel Long Haulin (klucz) - 4 zł

Train simulator 2015 (klucz) - 36 zł

Batman : Arkham City GOTY - 18 zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...