Skocz do zawartości

Fallout 2 - Broń nie zadaje nominalnych obrażeń podanych w statystykach


matek13

Polecane posty

Czołem, postanowiłem urządzić sobie maraton z wszystkimi częściami - podczas przechodzenia części 2 natrafiłem na coś dziwnego, a mianowicie np: korzystam z Desert Eagle .44 - broń opisana mocą 10 - 16, w praktyce zadaje nią 6 czasami 8 obrażeń - podobnie ma się sprawa podczas korzystania z innych pukawek.

Nie mogę wpaść co może być przyczyną, pomoże ktoś?

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo walka w tej grze nie jest karnawałowym pykaniem główek podczas aktywnej pauzy. Nie jest też jakoś wybitnie złożona, ale dzisiejszej młodzieży to i połapanie się w mapie metra nie idzie zbyt dobrze.

Widełki bazowych obrażeń konkretnej broni to tylko jedna z szeregu zmiennych w równaniu zadanych obrażeń.

http://fallout.wikia.../Fallout_combat

Prościej wyłożyć się tego chyba nie da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zatem - po tym co napisałem, pan @Imachuemanch myśli że jestem niedorozwiniętym gówniarzem, niestety to w dalszym ciągu nie rozwiązuje mojego problemu z grą.

Nadmienię jeszcze, że każdą część serii Fallout przeszedłem po kilka razy, nie dawno temu trafiłem na letsplay ROJOV13 na youtube, i postanowiłem sobie odświeżyć grę. Mam postać rozwiniętą dokładnie tak jak w jego materiale, ale niestety z jakiegoś powodu w miejscu gdzie on (ROJOV13) rewolwerem "bije" po: 15, 18 - ja czy to rewolwerem, czy pistoletem magnum wyciągam po: 5,6,8 max. Zastanawia mnie co jest tego przyczyną ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to kwestia patcha? Grasz na takiej samej wersji gry jak on? Skoro dobrze znasz F2, to na pewno wiesz, że gra jest nafaszerowana bugami ("nie będzie beta testów, to się nie sprawdza w grach RPG" - o ile mnie pamięć nie zawodzi, tak któryś z twórców F2 powiedział przed wydaniem gry :)) jak keks bakaliami, być może akurat podczas Twojej rozgrywki jakiś się uaktywnił :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...