Skocz do zawartości

Wiedźmin 3 i 2 Edycje Kolekcjonerskie


BeF1990

Polecane posty

Witam serdecznie. smile_prosty.gif

Ponieważ udało mi się załapać na Edycję Kolekcjonerską długo wyczekiwanej gry Wiedźmin 3, a nie zależy mi specjalnie na niej... EK z Wiedźmina 2 przeleżała przez lata na półce wzbudzając jedynie zazdrość znajomych i niemal nic więcej. Uznałem, że chętnie odsprzedam ją komuś, komu na niej zależy.

Nie ukrywam, że przy okazji chciałbym na niej zarobić. Przeglądają różne portale aukcyjne itp dowiedziałem się, że EK W3 aktualnie wyceniona została na 600-700zł. Oczywiście trafiają się licytacje od 1zł lub 349zł ale i tak ostatecznie osiągają wyżej wymienione kwoty. Nie mogę wiec zaniżać wartości tym bardziej, że dotyczy to ekskluzywnej, niedostępnej już później edycji kolekcjonerskiej jednej z najbardziej wyczekiwanej i najważniejszej gry w polskiej branży komputerowej.

Zainteresowanych proszę wiec o konkretne oferty!

Przy tej wyjątkowej okazji postanowiłem również sprzedać Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina 2. W stanie idealnym z wszystkimi elementami jakie się w niej znajdowały:

- Płyta DVD z grą Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

- Specjalne "Making-of" DVD

- Ścieżka dźwiękowa: Płyta CD z utworami wykorzystanymi w grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

- Mapa: Dwustronna drukowana mapa świata gry

- Przewodnik: Poradnik do gry, przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy

- Instrukcja: Opis podstawowych zasad rozgrywki, sterowania oraz opcji gry

- Pamflet i moneta: Koperta zawierając list i monetę stanowiące ważny element historii opowiedzianej w grze

- Papercraft: Dwie papierowe figurki - Geralt oraz losowa postać z gry do samodzielnego złożenia

- Ekskluzywne pudełko: Stylowe, efektowne etui mieszczące całą zawartość edycji Premium

- Głowa Geralta - rzeźba głowy Geralta z Rivii z imitacji marmuru. Wymiary przybliżone: 6 x 7 x 15 cm

- Artbook - bogata dokumentacja ilustracji z gry razem z opisami (szkice koncepcyjne, oficjalne grafiki z gry oraz historię powstawania wizualnej strony gry - około 200 stron)

- Kości do gry - wiedźmińskie kości do gry (5 szt.) zapakowane w poręczny woreczek

- Talia kart - karty do gry (standardowa talia 54 szt.) z motywami gry

- Poradnik gry w karty - poradnik dla wszystkich, którzy chcieliby wygrywać w karty i kości

- Zestaw naklejek - trzy naklejki z grafiką z gry

- Temerski Oren - oficjalna waluta Króla Foltesta

- Duża figurka papierowa Drauga - jednego z najniebezpieczniejszych potworów z gry w formie maskotki na biurko

- Trwałe pudełko kolekcjonerskie - grube kartonowe pudełko z Wiedźmińskim Medalionem, w którym pomieścisz wszystkie elementy Edycji Kolekcjonerskiej.

Wszystko w nienaruszonym stanie - naklejki, talia kart, papierowe figurki nienaruszone, wszystko zapakowane jeszcze w oryginalne folie i kartoniki.

Numer na pudełku 3250.

Dodatkowo do całego zestawu dołączam dwa plakaty z motywami W2 (jeden ogromny dodany kiedyś do CDA oraz drugi mały, nie pamiętam już skąd).

Pełna galeria w linku poniżej:

https://plus.google....=CMz6373Xqr--Rw

Cena za Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina 2 - 500zł

Przy zakupie obu edycji na raz jestem w stanie zaproponować 1000zł.

Oczywiście istnieje możliwość odbioru osobistego na terenie Sosnowca i ewentualnie Jaworzna lub najbliższej okolicy. Dla zainteresowanych mogę zrobić fotki czy nagrać film. Allegro również wchodzi w grę ale trzeba się liczyć z prowizją, którą w takim wypadku doliczę do ceny. Koszty wysyłki również leżą po stronie kupującego jednak jestem elastyczny jeśli chodzi o formę dostarczenia (poczta, paczkomaty, kurier).

Wszystkich poważnie zainteresowanych proszę o kontakt mailowy na adres:

szymon.siudak@gmail.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...