Skocz do zawartości

Dragon Age: Origins - Ultimate Edition - wersja steam, problem z polską wersją


Sachees

Polecane posty

Witam! Otóż dziś sobie zainstalowałem znowu Dragon Age Początek, ale nie mogłem nigdzie znaleźć ustawienia polskiej wersji. Podobno edycja Ultimate nie ma polskiej wersji, ale ja kiedyś gdzieś ją ustawiłem, na dowód czego mam screena, którego zrobiłem wtedy podczas gry. Dodatkowo, launcher wygląda tak: http://prntscr.com/6zjmkj (podtytuł Początek, ale opcje po angielsku), a launcher przed pierwszym uruchomieniem gry był w całości po polsku. Może miało to związek z tym, że mam tą grę również na Origin, które pobrało spolszczenie? Liczę na waszą pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Originie jest po polsku... Tak wersję ze steama da się aktywować na originie... A co do wersji steamowej to zdaje mi się, że gdzieś mam łatkę polonizacyjną, którą pobierałem kiedyś z Bioware social network... Jak ją znajdę to zamieszczę linka ewentualnie zamieszczé linka do strony, z której pobrałem :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dubbingu nie da się znaleźć? Bo z angielskim problemów nie mam, bardziej chcę polską wersję dla posłuchania jednej z niewielu bardzo dobrych polskich polonizacji.

A wtedy miałem tą polską wersję bez pobierania niczego - pamiętam, że było to po tym, jak już rozdali na origin za darmo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dubbing na pewno był, nie wiem, czy tylko do podstawowych przygód, czy może do całości. Może powinienem coś pokombinować z originem?

Nie wiem, jak to zrobiłem, ale mam. Najpierw zaktualizowałem grę na origin, a potem sprawdziłem spójność plików na Steam, i w opcjach mam takie coś:

http://prntscr.com/6zvuhi

Temat można uznać za zamknięty. Proszę moderatora o jego zamknięcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...