Skocz do zawartości

Intel Core 2 Duo E8400 E0 Box


Brian

Polecane posty

Witam. Mam na sprzedaż mój procesor, znany wszystkim kultowy Core 2 Duo E8400. Co czyni moją sztukę wyjątkową na tle innych podobnych? Rewizja E0. Na tle innych rewizji E0 charakteryzuje się niższym wymaganym napięciem do osiągnięcia tego samego FSB oraz świetnemu potencjałowi do O/C. Moja sztuka została kupiona przezemnie jako używana w 2013 roku jako SELEKT - wybrana spośród kilku jako ta, która się dobrze kręci. Na mojej płycie spokojnie od strzała poszła stabilnie na 4.33GHz, więcej nie próbowałem. Oczywiście miałem włączone technologie intela zmniejszające mnożnik przy braku obciążenia i pod windowsem procesor chodził na 2.6 albo 2.8GHz (nie pamiętam) a gdy raz na kilka miesięcy postanowiłem w coś zagrać mocy było pod dostatkiem. Gdyby nie to, że kupiłem Quada Q9650 pod GTA V pewnie dalej byłby u mnie (swoją drogą przy takim OC 4 gb ramu i radeonie HD6850 gta chodziło płynnie w 1080p na minimalnych detalach).

W zestawie do procesora oczywiście jak to w przypadku wersji BOX - pudełko oraz chłodzenie (używane dosłownie przez 5 minut by sprawdzić czy procesor działa, potem założyłem pentagrama karakorum na którym w stresie przy takim oc osiągał max 55 stopni czyli tyle co nic).

Procesor naprawdę godny polecenia i sprzedaję z żalem bo gdybym miał drugiego kompa napewno bym nie oddał.

250540205_2_1000x700_core-2-duo-e8400-e0-slb9j-box-select-dodaj-zdjecia_rev002.jpg250540205_3_1000x700_core-2-duo-e8400-e0-slb9j-box-select-akcesoria-i-czesci_rev002.jpg

Cena: 100zł

ps. na zdjęciach IHS procesora jest troszkę przybrudzony, bo ciężko zmyć pastę IC Diamond 7 Carat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...