Skocz do zawartości

Optymalizacja pod GTA V jak najniższym kosztem


kadafi737

Polecane posty

Witam. Oto mój zestaw:

Pamięć good ram 4 gb

Zasilacz aerocool AEROPGSVP-450

Obudowa Brutus 410 Pure black

As rock H61M-GS

Napęd Asus DRW-24B5ST

Procesor Intel g550 2,60 GHZ LGA 1155

Dysk 3,5" Western Digital 1 TB

A teraz do rzeczy. Chciałbym pograć sobie w GTA V i zastanawiam się czy bardziej opłacalne będzie kupno konsoli (PS3) czy ulepszenie mojego obecnego sprzętu komputerowego. Proszę mi powiedzieć, jaki byłby najniższy koszt modyfikacji podanego przeze mnie zestawu (wraz z wykazem podzespołów), tak aby gra chodziła mi choćby na najniższych ustawieniach (płynnie, ale może być bez bajerów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana procesora na np. używany Core i3 3220 (~ 300 zł), a najlepiej używany Core i5 2300 / 2400 (~ 400 zł) + dokupienie karty graficznej, bo jak rozumiem, jej nie masz? Karta graficzna około 400 zł, bo trzeba kupić coś z 2GB pamięci (np. używaną HD 7850) lub z nowych GTX 750 / R7 260X (~ 500 zł). W zasadzie wtedy gra powinna działać nawet na wysokich, jak się utnie parę bajerów typu mocne wygładzanie krawędzi.

Wyjdzie więc tyle co nowe PS3, ale jednak drożej od używanego. Z drugiej strony GTA V na PC jest jednak sporo fajniejsze od wydania na stare konsole.

Od biedy można by kombinować z czymś tańszym, ale ludzie zgłaszają, że na kartach 1GB gra źle działa nawet na możliwie niskich ustawieniach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...