Skocz do zawartości

Zestaw PC: 4690K, GTX970, LC, monitor 1440p, klawiatura [ewentualna zamiana]


xLokos

Polecane posty

Witam!

Mam na sprzedaż bardzo cichy i wydajny zestaw PC wraz z najlepszym w swoim przedziale cenowym monitorem o rozdzielczości 2K (WQHD 2560x1440p) oraz świetną podświetlaną klawiaturą mechaniczną. Każdy poszczególny element jest dobrany do kolorystyki czarno-czerwonej. Zestaw świetnie nadaje się do gier i amatorskiej obróbki zdjęć oraz wideo (do czego z resztą był używany).

Całość jest w 100% sprawna, prezentuje się świetnie, nie ma praktycznie ŻADNYCH śladów użytkowania. Do obudowy zamówiłem nowe oryginalne okno (to co mam przypadkiem zarysowałem próbując je wyczyścić), które dojdzie za około tydzień (leci z USA), także buda będzie jak nowa.

CAŁOŚĆ MA 5 MIESIĘCY I JEST NA GWARANCJI - DO WSZYSTKIEGO POSIADAM PUDEŁKA

Chłodzenie wodne na procesor zostało złożone niecały miesiąc temu, również posiadam pudełka i gwarancje.

Zestaw sprzedaję ponieważ jak się okazuje nie potrzebny mi jest aż tak mocny PC do gier w które gram, głównie oglądam filmy oraz seriale, przeglądam internet i pykam w lekkie gry, do czego bardziej nada się laptop, PS4 i TV. Dlatego jedyne przedmioty jakie będę rozważał w rozliczeniu to laptop (preferuję Macbook Pro - minimum 2012, koniecznie z dedykowaną grafiką) oraz TV (minimum 42" - max 50"). Maksymalne ceny owych przedmiotów to:TV - 2500 zł, laptop - 6000 zł. Inne oferty będą ignorowane.

PEŁNA SPECYFIKACJA:

099dhv.jpg

Jeśli chodzi o sprzedaż PC na części, to wolałbym tego nie robić. Jeśli jednak będzie musiało do tego dojść to proszę zgłaszać zainteresowanie poszczególnymi częściami. Teraz robione są rezerwacje, sprzedam dopiero jeśli na każdą część będą chętni. Muszę mieć co używać, a pieniądze na laptopa się znikąd nie wezmą. Chęci na poszczególne części wraz z ofertą cenową proszę kierować na maila.

Backplate został wykonany na zamówienie przez użytkownika innego forum, natomiast jest to mój własny design. Jak widać przyjął się na tyle że sprzedaje je teraz innym smile_prosty.gif

Przedłużki to 6pin, 8pin i 24pin

Rynkowa wartość całości to prawie 11 tys. zł - cena jaka mnie interesuje za wszystko to 8 tys. zł. Co do poszczególnych przedmiotów proszę o kontakt na priv smile_prosty.gif Preferowany odbiór osobisty na terenie Krakowa.

Jako że nie siedzę na tym forum zbyt często, prosiłbym o kontakt na maila: mateuszsokol@gmail.com

GALERIA

mUjNJFo.jpg

7t1J5Gu.jpg

wYhQB7S.jpg

4EvJE13.jpg

4hVUvvX.jpg

nYYfdjP.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...