Skocz do zawartości

A Vampyre Story się nie uruchamia (część 2)


Gobelin

Polecane posty

Witam, mam na imię Błażej.

Czytałem o tym temacie w Archiwum ale dużo mi to nie pomogło. Próbowałem też uruchomić grę programem DOSBox ale też dupan. Możecie mi pomóc z uruchomieniem tej (lekko powiedziane) "denerwującej" gry ???

System: Windows Professional 7 - Service Pack 1

Typ systemu: 64-bitowy

Grafika: Intel Q35 Express Chipset Family

Procesor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 3.00 GHz

Pamięć RAM: 4.00 GB

Powinno pójść z palcem w pupie ale jak widać nie idzie. A problem jest z plikiem "main.exe" (Program main.exe przestał działać.) <-- podczas tego komunikatu wyskakuje też czarny ekran.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Pierwsza opcja:

Spróbuj w folderze gry odnaleźć plik "main.exe"" i prawym przyciskiem myszy kliknąć na niego. Następnie właściwości->(zakładka) zgodność->tryb zgodności Windows XP (Service Pack 3). Po wybraniu tej opcji "OK" i uruchom grę.

Druga opcja:

Spróbuj plik libpandadx9.dll nazwać libpandadx9.dll2. Następnie uruchom grę i w menu antyaliasing wyłącz. Teraz wyłącz grę i plik, którego nazwę zmieniłeś przywróć do pierwotnej nazwy. Teraz odpal grę i powinna chodzić.

Trzymam kciuki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Wybacz, że tak długo ale nie mogłem sobie przypomnieć gdzie ten problem opisywałem, tzn. na jakim forum.

Zacznę od końca. :wacko: Niestety to nie działa. Po 2 opcji nic się nie dzieje, próbuję uruchomić ale nic się nie włącza, więc nawet reszty Twojej wypowiedzi nie mogłem sprawdzić "w praniu.". Po 1 "uruchomiłem grę", gra sprawdziła zgodność płyty i pokazało mi, że nie mam pliku python24.dll I o co kaman teraz ? Skoro nawet na płycie takiego pliku nie ma ??

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...