Skocz do zawartości

Polecane posty

  • 2 weeks later...

Nie patrzy się na ceny Steam'owe w kontekście wyznaczania ceny, tylko na to, ile razy gra była w Bundle, jakie jest na grę branie i ile osób ją posiada. Oczywiście do tego dochodzą promocje. Za ceny Thief'a i Murdered moglibyśmy mieć wersję pudełkową, których cena rzadko napotyka na promocje, natomiast wersje cyfrowe prawie ciągle są w promocjach.

50zł byłoby dobrą ceną może miesiąc po premierze, a nie po tym, jak gra była w Bundle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym trochę naprostować sytuację, bo wydaje mi się, że zostałem przedstawiony przez was jak cwaniaczek, co tylko kombinuje jak tu zyskać trochę grosza.

Patrzenie na ceny Steam po tym jak kupiłeś gry na Humble Bundle, seems legit. Imo zjechałbym z ceny, albo raczej się powymieniał grami, bo nikt ci tego nie weźmie. Za cenę Murdered czy Thiefa mieliśmy już całego Bundla.

Już w pierwszym zdaniu wytłumaczyłem skąd ceny się wzięły. Nigdy nie kupowałem gier od innych osób przez internet, więc swoją ofertę mógłbym nazwać debiutem. Co do Twojego drugiego zdania - Twoje 'imo' jest zawarte w moim poście. Nawet większą czcionką.

Nie patrzy się na ceny Steam'owe w kontekście wyznaczania ceny, tylko na to, ile razy gra była w Bundle, jakie jest na grę branie i ile osób ją posiada. Oczywiście do tego dochodzą promocje. Za ceny Thief'a i Murdered moglibyśmy mieć wersję pudełkową, których cena rzadko napotyka na promocje, natomiast wersje cyfrowe prawie ciągle są w promocjach.

50zł byłoby dobrą ceną może miesiąc po premierze, a nie po tym, jak gra była w Bundle.

Dzięki za wskazówki. Pisząc posta naprawdę nie miałem czasu (i poniekąd niektóre dane raczej ciężko byłoby pobrać - ile osób ją posiada, wut?), wymyślanie cen z [beeep] jest... wartość towaru nie jest czyimś widzimisie. Więc postanowiłem wspomóc się Steamem czy Amazonem i zaznaczyć (nie wiem czy tę informację pominąłeś specjalnie czy też niedoczytałeś), że grami mogę się wymienić, jak i spuścić z ceny. I nigdzie nie napisałem czy nie sugerowałem, że spuszczenie z ceny też ma jakiś dolny limit.

Oferta powstała na szybko, nie miałem czasu na dogłębną analizę, stąd jako wyznacznik wziąłem cennik steamowski i zaznaczyłem, że wymiana jak i targowanie również wchodzą w grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...