Skocz do zawartości

Dorośli nie znajo


Gość Konuga

Polecane posty

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Konuga

Dla nas najważniejszy w życiu jest szacunek ludzi ulicy, bo nie będziemy mieli ziomków, a tuż po całonocnej libacji alkocholowej wracamy do domu oglądać nowy odcinek minecrafta na modach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co, wisiałeś obok i śpiewałeś Alway look on the bright side of life? :D

plot twist:

Jezus Chrystus został zesłany na Ziemię po tym, jak Bóg zobaczył co tu się wyprawia (anime, metal, satanistyczne gry komputerowe, komiksy). Niestety, przeszedł na ciemną stronę mocy i od tej pory zwany jest Darthem Metalusem.

dzień dybry

w_46993_af-1-mid-111-gs_.jpg

dają po oczach

to na nie wydałaś 400 złotych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konuga

Po co Ci markowe buty? W dodatku przy pierwszym spacerze się usyfią, bo nike nawet na malowaniu butów oszczędza i sprzedaje je w wyższej cenie tłumacząc się, że bo taka moda i więcej swagu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty zimowe z reguły są solidniej wykonane, wiadomo, bo muszą wytrzymać gorsze warunki, poza tym chodzi się w nich ze 3 miesiące w roku. A patrząc na ostatnie zimy, to może 2 miesiące max.

Ja wydaje na buty różne kwoty, czasami są to buty za 40 zł, a czasami za 200 zł. I szczerze? Dzisiaj dla mnie wszystko to jest ten sam szajs. Te droższe co najwyżej mają fajniejszy wygląd. Już dawno nie miałem takich butów, który by mi wytrzymały dłużej niż rok, kiedyś się trafiały takie na 2 lata, jeśli mało w nich chodziłem (i już raczej to się nie zdarza).

Paradoksalnie, para butów, która wytrzymała mi najdłużej, to były "markowe" buty NoName z targowiska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co, wisiałeś obok i śpiewałeś Alway look on the bright side of life? biggrin_prosty.gif

plot twist:

Jezus Chrystus został zesłany na Ziemię po tym, jak Bóg zobaczył co tu się wyprawia (anime, metal, satanistyczne gry komputerowe, komiksy). Niestety, przeszedł na ciemną stronę mocy i od tej pory zwany jest Darthem Metalusem.

dzień dybry

w_46993_af-1-mid-111-gs_.jpg

dają po oczach

to na nie wydałaś 400 złotych?

Nie. I to było 320zł. :[

Air Forcy można dostać za 200zł.

A jordanki to te tu -

aj-4-gs-fire-red.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...