Skocz do zawartości

Dungeon Siege III - Gra zacina się chwile po uruchomieniu


zenek1320

Polecane posty

Witam.

Mam problem z uruchomieniem gry Dungeon Siege III, które mam z cd action. Po włączeniu Steama i odpaleniu gry wyskakuje po 3- do 10 sekundach raport do Microsoftu. Poniżej zamieszczam 3 ssy na których widać okienko z możliwościa wysłania raportu, sygnaturę błędu oraz treść raportu błędu, jako 4 plik jest raport który miał byćdołączony do zgłoszenia.

http://przeklej.org/file/xoGR6d/dungeion.siege.problem.rar

Kroki przeze mnie podjęte:

1. Sprawdzenie ponownie czy spełniam wymagania - aż nadto

2. aktualizacja sterów, directa i tym podobne

3. instalowanie z cd jak i ściągnięcie 2 raz ze steama

4. sprawdzenie spójności plików na steamie

5. nie mam żadnych zapór ani blockerów nawet wyłączyłem avasta

6. wyłaćzyłem i usunąłem 4 dlac dodatkowe dajace bodajze itemki nowe ale też nie pomogło

Dodatkowy opis,

występuje to tylko w tej grze

wczasie przegladania raportów nabiłem jakieś 24 minuty gry, mimo że nie pojawiło mi sie nic oprócz raportu o błędach

Mam winde xp sp3 aktualnego, 2 gb ramu ,Geforce 8800 gtx, i pentiuma IV, może aż tak super nie jest ale spokojnie powinna pójść, dodam że miesiac góra 2 temu grałem na tym sprzęcie w 2 i nie było żadnych problemów

Co poradzicie??

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, jedyną jaką dostałem to od modka za złą nazwę tematu, gdzie o dziwo nad moim i pod nim są zbudowane podobnie jak moje. Nie martwcie się, nie tylko wy macie taką profesjonalna obsługę klienta. Ubi i cenega wam doruwnują

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...