Skocz do zawartości

Dragon Age Keep zawiesza się


smd87

Polecane posty

Mam nietypowy problem z Dragon Age Keep. Gdy próbuję odtworzyć swój wykreowany stan świata (lektor przypomina poprzednie odsłony i nasze najważniejsze wybory) opowieść ZAWSZE zawiesza się na fragmencie z DA II przed zejściem do Głębokich Ścieżek (tutaj ten fragment:

).Kończy się dana scenka po czym obraz robi się szary i opowieść zawiesza się ( jak w 10:25 z linku powyżej).

Pierwsze co pomyślałem, że to coś z moim stanem świata jest zepsutego, ale przy tworzeniu nowego od zera również opowieść zawiesza się w tym samym miejscu. Drugie, że to coś z przeglądarką jest nie tak, ale to samo dzieje się na Firefoxie i Chrome. Ostatnie co mi przyszło do głowy, że to wina komputera, ale spróbowałem na innym i jest to samo. ocb?! Miał ktoś podobny problem do mnie? Wie ktoś co powoduje tą zwiechę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sam doszedłem do rozwiązania (niestety niezbyt zadowalającego). By interaktywna opowieść nie została zawieszona trzeba w adresie strony zmienić pl-PL na en-US. Opowieść dojdzie do samego końca, ale (niestety) całość będzie wtedy jedynie po angielsku (napisy też). Znalazłem to rozwiązanie na jednym z zagranicznych for, gdzie jeden z Włochów również miał podobny problem. Widocznie twórcy tego systemu zawalili (co mnie nie dziwi) i odtwarzanie stanu działa w pełni prawidłowo jedynie w języku angielskim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...