Skocz do zawartości

Arma 2 tragiczne działanie


Gooner250

Polecane posty

Zainstalowałem Armę 2 z płytki CDA, jaką kiedyś dali do swojego numeru. Zainstalowałem patcha który był dołączony, rzecz jasna.

Uruchamiam grę i o ile w lesie jeszcze jako tako, chociaż nie jest to jakaś dobra płynność, to w mieście tragedia. Nie wiem ile klatek, bo nie mierzyłem, ale tak na oko to pewnie około 20, nie więcej. A może i mniej. Nie jest to pokaz slajdów, ale irytuje na pewno.

Dobra, więc zmniejszyłem detale, rozdzielczość, i nadal dokładnie tak samo działa. Nic się nie zmieniło. Ściągnąłem ArmaLaunchera bo słyszałem, że da się tam ustawić żeby gra wykorzystywała więcej rdzeni czy ramu. Zrobiłem to, i także NIC. Działa tak samo słabo.

A przez pierwsze kilka sekund po wczytaniu stanu zapisu tekstury się doczytują, same kwadraty i piksele, dopiero po chwili się normuje.

Jestem zażenowany tą grą. Jeżeli nie ma na to rady, to trafi do kosza. A szkoda, bo naprawdę sama fabuła i rozgrywka mi się bardzo podoba, tylko ta optymalizacja jest tak marna, że nie mam słów.

Komp jakiego używam to ten lepszy, w sygnaturce. Wiesiek 2 w full hd prawie na ultra(bez uber) działa bardzo dobrze, Crysisa łyknęło bez problemu w full hd na ultra.

BF 4 w 1366x768 na ultra bardzo płynnie. Tylko ta Arma jest totalnie spierniczona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...