Skocz do zawartości

Retina MacBook Pro 2,6 16 GB RAM 500 GB SSD GF 650M


Wojtula

Polecane posty

Jesteś fanem/fanką sprzętu Apple? Gustujesz w kawie ze Starbucksa? Masz w sobie coś z hipstera i potrzebujesz pilnie laptopa? W takim razie ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Właśnie dla Ciebie mam na sprzedaż 15-calowego MacBooka Pro z wyświetlaczem Retina Mid 2012 w najmocniejszej konfiguracji (Intel Core i7 2,6 GHz Turbo Boost do 3,1 GHz, 16 GB RAM, Intel HD Graphics 4000 i obok dedykowany GeForce 650M, 500 GB SSD). Jestem jego drugim właścicielem, z zewnątrz wygląd oceniam na idealny, ekran też jest w stanie bardzo dobrym, za wyjątkiem niewielkiego jakby zdarcia na środku (widocznego tylko na bardzo jasnym lub bardzo ciemnym tle - zwykle zlewa się i nie przeszkadza w pracy, a po jakimś czasie przestajemy zwracać na to uwagę [jest to tak słabo widoczne, że miałem problem, by uchwycić to na zdjęciu]). Sprzęt nigdy nie spadł, zawsze przenoszony w dedykowanej jemu torbie, zadbany. Dołączam do niego oryginalny zasilacz. Nie dołączam jedynie pudełka, z racji, że i ja przy zakupie go nie dostałem. Smuteczek, że nie dołączysz go do reszty Apple'owskich pudełek.

Sprzedaję go, gdyż doszedłem do wniosku, iż 15 cali to dla mnie trochę za dużo i planuję przejść na 13 ze względu na większą mobilność i wygodę.

Zdjęcia mogę podesłać indywidualnie.

Cena, jaką sobie za niego wołam, to 5500 zł, ale zgadzam się na negocjacje.

Preferowałbym odbiór osobisty w Gorzowie i przedpłatę.

Niech Ci dobrze służy, przyszły właścicielu/przyszła właścicielko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...