Skocz do zawartości

Diablo II LoD - Jak zwiększyć ilość zdobywanego doświadczenia


Pafcio

Polecane posty

Witam,

Ostatnio naszła mnie ochota żeby odświeżyć sobie klasyka którym jest super szatańskie Diabolo numer 2 tongue_prosty.gif I chciałbym wiedzieć czy istnieje jakaś możliwość żeby zwiększyć ilość zdobywanego doświadczenia? Chodzi mi o to żeby zlikwidować konieczność "nacierania" doświadczenia żeby mieć wystarczająco silną postać. Chciałbym móc po prostu przejść sobie tą grę na raz a nie chodzić do jednej lokacji po 2 czy 3 razy żeby wzmocnić postać żeby dało się dalej grać. Od razu mówię że znam sposób wpisywania cheatu "players x", tylko że ten cheat zwiększa też poziom trudności potworów. A ja chciałbym po prostu zwiększyć sam przyrost doświadczenia, tak żeby po odwiedzeniu każdej lokacji 1 raz postać była wystarczająco silna żeby grać dalej. I proszę mi tu nie mówić że jestem jakimś cieniasem bo nie chce mi się grać w Diablo II tak jak się powinno to robić tongue_prosty.gif Jak sobie pomyślę że będę znowu musiał "trzeć" to przeklęte doświadczenie to mi się odechciewa grać. Zresztą tak się za dawnych lat skończyła moja ostatnia próba odświeżania D2, pograłem chwilę i mi się odechciało, bo nie miałem ochoty łazić po kilka razy do tej samej lokacji. A było by pięknie przypomnieć sobie piękne czasy kiedy się całymi godzinami przy tej grze siedziało :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battlenet czy single? Jeżeli battlenet to cow (20) taxi -> baalrun normal (40) -> taxi-> baalrun nightmare (60) -> taxi baalrun hell i masz w kilka godzin 85-90 poziom. Jeżeli single to po pierwsze zalecam battlenet. ;) Można tam tworzyć zamknięte sesje i grać samemu, a dużo więcej jest możliwości rozwoju postaci. Ale jak jednak wolisz single to można to samo co wyżej zrobić z kolegą, który już pograł. Ewentualnie zostają edytory, ale to zabiera całą radość z gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Battleneta się raczej nie będę pchał ;) Chciałem sobie przejść singla całego sam :) Najlepiej jakby się jakoś dało włączyć po prostu jakiś mnożnik doświadczenia, żeby dostawało się go tak ze 3 razy więcej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...