Skocz do zawartości

Lenovo ThinkPad E540


michi93

Polecane posty

Cena 2620

Do sprzedania Laptop Lenovo ThinkPad E540.

Laptop w 100% sprawny

Dysk twardy 1TB nigdy nie używany.

Bateria przy włączonym wi-fi, średnim podświetleniu matrycy i włączonej przeglądarce spokojnie w moim przypadku wytrzymuje ponad 5h.

Kupiony w X-kom.pl 2.10.2014 i od tej daty liczony rok gwarancji producenta/2 lata rękojmi w sklepie.

Możliwość zamontowania drugiego dysku twardego - złącze m.2

Brak zainstalowanego systemu, na życzenie mogę zainstalować dowolny system który trzeba będzie aktywować.

Możliwy odbiór osobisty bądź wysyłka kurierem(paczka ubezpieczona). Nie wysyłam pocztą.

Zainteresowanym mogę przesłać zdjęcia w wysokiej rozdzielczości sprzedawanego laptopa na e-mail. Procesor Intel Core i5-4200M Chipset Intel Lynx Point Pamięć RAM 8 GB (SO-DIMM DDR3, 1600 MHz) Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM 16 GB Ilość gniazd pamięci (ogółem / wolne) 2/1 Dysk twardy 1000 GB SATA 5400 obr. Wbudowane napędy optyczne Nagrywarka DVD+/-RW DualLayer Typ ekranu Matowy, LED Przekątna ekranu 15,6" Nominalna rozdzielczość 1920 x 1080 (FullHD) Karta graficzna NVIDIA GeForce GT 740M

+ Intel HD Graphics 4600 Wielkość pamięci karty graficznej 2048 MB GDDR3 (pamięć własna) Dźwięk Wbudowane głośniki stereo

Wbudowany mikrofon

Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio Kamera internetowa 0.3 Mpix Łączność Wi-Fi 802.11 b/g/n

LAN 10/100/1000 Mbps

Intel Wireless Display (WiDi)

Bluetooth Rodzaje wyjść / wejść DC-in (wejście zasilania) - 1 szt.

VGA (D-sub) - 1 szt.

HDMI - 1 szt.

RJ-45 (LAN) - 1 szt.

USB 2.0 - 1 szt.

USB 3.0 - 2 szt.

Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt.

Czytnik kart pamięci - 1 szt. Zainstalowany system operacyjny Brak systemu Wysokość 27,4 mm Szerokość 378 mm Głębokość 250 mm Waga 2,45 kg (z baterią) Dodatkowe informacje Wbudowany czytnik linii papilarnych

Wydzielona klawiatura numeryczna

Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock)

Wielodotykowy, intuicyjny touchpad

Trackpoint

Dołączone akcesoria Zasilacz

Bateria (podstawowa)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...