Skocz do zawartości

GTA IV dziwny blad


seba

Polecane posty

Witam,

zainstalowalem na Steamie GTA IV jednak przy probie uruchomienia mam taki oto komunikat (nie mozna zrobic print screena, nie wiem czemu):

"Warring! Your graphic settings are near, or excted, the suggested resource limit for your system. Its recommended that you reduce your graphics settings in order to ru the game optymally."

Wchodze do menu gry i jest ona uruchomiona w rodzialce 800x600 bez mozliwosci jakiejkolwiek zmiany (wszystkich innych ustawien tez nie potrafie ruszyc). Reinstalacja nic nie pomogla, sterowniki najnoszwe, spojnosc plikow na steamie sprawdzona.

moja konfiguracja:

Windows 8.1

Intel Core i7-4710HQ

NVIDIA GeForce GTX 860M

8 GB RAM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja Steam czy zwykła? Jak Steam to masz opcję uruchomienia gry z danym parametrem. Jeżeli zwykła to zrób skrót pliku startowego np. na pulpicie. Wejdź we WŁAŚCIWOŚCI >> SKRÓT. W pasku ELEMENT DOCELOWY jest ścieżka...w niej na końcu dopisujesz parametry. Po cudzysłowu.

Jak to nie zadziała dodaj parametr: -availablevidmem 2.0

Dwójkę zamień na 3, 4, 5 lub 6. Na którejś z opcji to musi śmigać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dobrze zrozumialem:

staralem sie otworzyc gta z takim oto poleceniem -nomemrestrict -norestrictions -availablevidmem 2.0

jednak nic to nie dalo, zmienialem pozniej cyfry, jednak bez skutku. Wersja jest na steam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...