Skocz do zawartości

Fallout New Vegas Wydanie Kompletne(steam) - Gra na chwilę zatrzymuje się.


Namiot056

Polecane posty

Cześć, problem zaczyna się od tego, że w grze jest opóźniony dźwięk, a gdy przejdę się kawałek dalej to gra zatrzymuje się na stałe i jedyne co pozostaje to ctrl+alt+delete.

Znalazłem na google'ach, że należy ustawić wysoki priorytet Fallout'owi w Menedżerze zadań i wszystko będzie ok. No jest prawie OK. Otóż gra zatrzymuje mi się dość często na jakieś 20 sekund jakbym przechodził proces wczytywaniu obszaru.

Próbowałem zaradzić temu poprzez zmniejszenie ustawień, więc dałem wszystkie suwaki(wczytywanie przedmiotów itp.) na minimum. Nadal to samo tj. gra chodzi bez problemów tylko co jakiś czas te 20 sekund przerwy. W zamkniętych pomieszczeniach ten problem w ogóle nie występuje.

Jedynie, gdzie miałem porządne ścinanie to podczas odbijania zakładu karnego wraz z żołnierzami RNK(za duża strzelanina). To samo było w Fallout 3, gdy wziąłem ze sobą 6 towarzyszy zaś sam F3 działał bez problemu, miałem może ze 2 crashe na pulpit w ramach "zrób sobie przerwę"

Mój komputer

NVIDIA GeForce 8400 GS - wersja sterownika 340.52

(chociaż launcher NV widzi NVIDIA GeForce 7900 GS)

AMD Athlon 64 Processor 3800+ 2.39 GHz

2 GB RAM

Windows XP Proffesional 2002

Płyta Główna - ALiveXfire-eSATA2

jeszcze poinstalowane net frameworki. Na zdjęciu widać.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/27f554aa974e3507.html

Komputer był niedawno po formacie, więc żadne formaty,reinstale nie wchodzą w grę.

Proszę o pomoc czy należy zainstalować jakiegoś direct'a,patcha albo jakiś plik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się naczytałem na innych forach o podobnych problemach , gdzie padło przypuszczenie, iż może to być zasługa procesora 1-no rdzeniowego. Podobno jest mod na NV na 1 rdzeniu aczkolwiek na razie znaleźć nie mogę.

A jakiś direct dla Fallout NV jest? Może to by pomogło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...