Skocz do zawartości

"Sklepik u MISTERA" - Kody na gry,bousy,zniżki ZAPRASZAM! TANIO


MisterDodo

Polecane posty

fikwn6.png

Cześć! Jeżeli tu jesteś to pewnie chcesz kupić jakiś kodzik zniżkowy lub kod na grę (steam) zgadłem?! No dobrze ale najpierw zapoznaj się z moim mini regulaminem/informacjami, żeby się wszystkiego dowiedzieć smile_prosty.gif

REGULAMIN:

  • U mnie kupisz kody na grę,(steam) kody do gier (dają bonusy itp.) oraz kody zniżkowe (wszystkie kody są z czasopisma "CD-ACTION")
  • Jeżeli chcesz kupić jakiś kod (na grę, bonusy,zniżki) użyj poniższego wzoru, a twoje zamówienie zostanie szybciej zrealizowane. PAMIĘTAJ! Kod wyślę tobie dopiero po zarejestrowaniu wpłaty!

WZÓR:

[/b][/size][/color][color=#000000]
[color=#00ff00][size=5][b]1.Chce kupić kod na grę(steam)/kod na bonusy/kod na zniżkę
2.Forma płatności: PayPal/Przelew bankowy/patrz "informacje"[/b][/size][/color][/color][color=#000000]
[color=#00ff00][size=5][b]3.Kod wyślij mi na: pw/maila (w przypadku maila podaj swój mail
4.Dodatkowe informacje: Np. Kiedy dokonasz wpłaty[/b][/size][/color][/color][color=#000000]
[size=5][b][b]

INFORMACJE:

  • Formy płatności

a)PayPal

b)Przelew bankowy

c)W wyjątkowych przypadkach PaySefCard

(Jeżeli obok nazwy gry/kodu jest napisane "psc"

  • Wszystkie KODY, które się tu pojawiły/pojawią są aktualnie i nigdy nie były używane!
  • Jeżeli chcesz złożyć skargę bo KOD nie działa upewnij się, że dobrze go wpisujesz i zrób ss (na ss powinno być widoczne, że kod jest nie aktualny/użyty) a następnie pisz do mnie na PW bo może źle go przepisałem i dlatego nie działa.

KODY NA GRY [steam]

1.PRINCE OF PERSIA zapomniane piaski PL

(cena: 5zł)

2.AIRLINE TYCOON 2 PL

(cena: 5zł)

3.ALAN WAKE PL

(cena: 5zł) Na steam kosztuje 117zł więc moja cena jest bardzo dobra.

4.STACKING

(cena:5zł) Na steam 41zł :D

5.PATRICAN IV PL

(cena: 5zł)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm No dobrze jeżeli dałbym/dam Alan Wake za darmo to, nikt nie będzie nic kupywać, tylko każdy będzie czekać/na kody za free.

Więc jeżeli komuś nie odpowiada cena a chce jakiś kod to piszcie tu zobaczymy co da się zrobić :P

A co do Alan Wake, to dlaczego jest on za drogi/dlaczego miałbym go dać za darmo, jak na steam kosztuje 117zł ?!? Mogę go dać za free osobie która kupi 2 kody- nie ważne jakie, Co wy na to? I obniżę cenę tych kodów ok? (za chwilę)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Wszystkie łącznie za 5zł??!!

Jeżeli za "sztukę" to też trochę dziwne, to są gry po 10-20euro a nie 2-3euro na jakim w świecie żyjecie?!

Nie stać was na gry czy oco chodzi? Normalnie gra kosztuje 40zł a ja ją dałem za 10zł, więc oco chodzi?

Niechh ktoś mi wytłumaczy.

Ostatecznie piszcie ile byśie dali za jakiś kod to się zobaczy. Chciałbym coś z tych kodów otrzymać (kasę na np. 2 gazety cd-action około 30zł)

PISAC ILE DACIE Za TE KODY BO CHCĘ SZYBKO SPRZEDAĆ, nawet jeżel po 5zł.

Sami biedacy na tym forum.. Echh POLSKA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że wartości klucza nie określa się po tym, ile gra kosztuje na Steamie, tylko po tym, ile razy był w bundlach albo czy dodano go do CD-Action. Wartość takich gier jest naprawdę mała, bo niemal wszyscy zainteresowani już je posiadają, a ci, którzy chcą taki klucz kupić, znajdą bez problemu ofertę za właśnie około pięć złotych.

A teraz skończmy ten offtop.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...