Skocz do zawartości

Myszki klawiatury bezprzewodowe do biura


Polecane posty

6 zestawów klawiatura + mysz lub sama mysz do biura. Po co piszę ile - chodzi o nadajniki, każdy jest kalibrowany na inną częstotliwość, nie będą zakłócać się wzajemnie, sczytywać nie swoich sygnałów?

Koszt jak najniższy przy zachowaniu komfortu pracy.

Wymagania klawiatura: skok klawiszy średni (półpłaskie klawisze), sekcja numeryczna

Wymagania mysz: brak dwukliku, sprawna rolka wink_prosty.gif

Sprzęt oczywiście nie ma być dla graczy, więc nie wiem czy będziecie w stanie coś doradzić. Wiem jedno - kupiłem za 30 zł bezprzewodową myszkę i służyła mi jakiś dzień, kiedy pojawił się dwuklik, więc więcej w ciemno nie kupię.

Polećcie cokolwiek albo chociaż odpowiedzcie na pierwsze pytanie. Z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 zestawów klawiatura + mysz lub sama mysz do biura. Po co piszę ile - chodzi o nadajniki, każdy jest kalibrowany na inną częstotliwość, nie będą zakłócać się wzajemnie, sczytywać nie swoich sygnałów?

Nikt się z tym nie spotkał? Chociaż ze sparowaniem 2 kompletów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>nie będą zakłócać się wzajemnie, sczytywać nie swoich sygnałów?

Nie ma takiej możliwości. Nadajniki bluetooth działają zawsze niezależnie od siebie.

A z zestawów polecałbym Microsoft Wireless Desktop 800 oraz Logitech MK220. Nie są masakrycznie drogie, a jakość wykonania jest naprawdę dobra. Do pracy biurowej będą jak najbardziej dobrym wyborem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bluetooth... dobra, we własnym zestawie mam nadajnik radiowy (chyba), jeszcze na to stare wejście PS/2 i przez to się bałem, ale widzę przespałem kilka zmian ;)

A jakby zostać tylko przy myszce to wybór się jakoś poszerzy? Chodzi mi głównie o klawisze na bocznej ściance w gryzoniu pod "wstecz".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...