Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2 - blue screen of death


Shinu

Polecane posty

Witam,

mój znajomy niedawno wymieniał kompa i ma problem z Bad Company 2, po około 15-30 minutach grania w multi wywala mu blue screen'a (załącznik) z kodami błędów oznaczającymi albo za duże napięcie na rdzeń albo problem z przegrzaniem.

Odpalał mniej i bardziej wymagające gry (w tym i Battlefield'a 3) i problem jest tylko z BC2.

Dziś podczas testowania kolejnych ustawień - co kilka minut zrzucaliśmy grę na pasek i sprawdzaliśmy temperatury poprzez HWMonitor i narzędzie do OC Asus'a - wszystko było w normie (procesor 50-60C, grafika 60-70C) - wywaliło nam blue screena akurat podczas sprawdzania temperatury - więc to na pewno nie wina przegrzania.

Ciekawostką jest, że ww. HWMonitor pokazywał temperaturę płyty głównej na równe 111C i to w stanie spoczynku (bez uruchomionej żadnej gry etc) - błąd?

Wcześniej mieliśmy problem z DirectX'em, w pliku ini wymusiliśmy użycie DX9 (inaczej nie dało się grać (czarny ekran).

Komputer:

Procesor: Pentium G3450

Grafika: Radeon HD 4890

Pamięć: 4 GB RAM 1600 (w jednej kości)

Płyta: Asus B85-PLUS

Windows 7 64bit

Catalyst oczywiście najnowsze.

Co robić, jak żyć?

Screeny:

post-52134-0-79736000-1420304811_thumb.j

post-52134-0-44310600-1420304823_thumb.j

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuń całkowicie stery od grafiki(najlepiej Driver Cleaner), i zainstaluj najnowsze.

Ostatnio miałem podobny problem z BC2, gra się wieszała i restart kompa. Raz wyskoczył mi blue screen zrobiłem reinstal sterowników i po problemie.

EDIT: Kumpel mi poradził żebyś spróbował odpalić grę w trybie zgodności xp sp3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...