Skocz do zawartości

Dragon Age Inkwizycja - mało fpsów


morciox

Polecane posty

Jak w temacie, mam maaaaaaało fpsów w Dragon Age Inkwizycji. Smutne jest to bo spełniam wszystkie wymagania nawet z nawiązką.

Oto mój sprzęcik:

Lenovo y510p

i7 4700

4gb ram

gt755m

win 7 64bit

Na nominalnej rodzielczości na niskich ustawieniach mam poniżej 30 fpsów. Bardzo proszę o pomoc, bo świadomość wydania 120 zeta i niemożność wykorzystania tego płynnie przyprawia mnie o stan bliski zawałowi z nerwów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalasz grę na karcie zintegrowanej czy dedykowanej? Gry na tym laptopie lubią często włączyć się na tej pierwszej właśnie ;) GT755M i i7 powinna spokojnie grę uruchomić na bardzo wysokich detalach w HD bez problemu. Aczkolwiek RAM mógłbyś rozszerzyć do 8 GB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master, co ty się tak tymi awatarami bawisz :P ? A da się jakoś wymusić odpalenie na danej karcie graficznej? Sterowniki już pobieram.

Dodam że miałem śmiesznego buga, mianowicie nie miałem intra, pojawiłem się w miejscu gdzie był filmik z białą babą i ucieczką przed robakami (taki ester egg, czy co?), biegałem bez celu, nic się nie działo, myślałem że miałem pobiedz do tego zielonego stożka, ale jak tam wlazłem to nic się nie działo i nie mogłem wyjść. Po wyjściu z gry i rozpoczęciu jej na nowo, wszystko wróciło do normy.

do 8 rozszerzę niedługo :P

Hmm, zainstalowało mi jakieś nvidia expirience i jest tam taki panel do dostosowywania gier, wyświetla mi że nie spełniłem minimalnych wymagań. WaTaFak?

Działa równo, ładnie, pięknie, na niskich w stałych 60fpsach i wygląda nadal pięknie <3 (na wyższych nie próbowałem jeszcze). Wina była po stronie sterowników, dodam iż Far Cry 4 też załapał kilka fpsów więcej, a po zakupie podkładki wg będzie miło :).

Pozdrawiam i szczęśliwego nowego roku ;).

Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...