Skocz do zawartości

Kilka roczników CDA + część płyt


RPA

Polecane posty

Hello!

Z powodu zmian w życiu, w tym zupełnej wyprowadzi z rodzinnego domu, muszę pożegnać się z moją małą kolekcją CDA. W jej skład wchodzi:

1) Całe roczniki CDA, lata: 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 (po 13 numerów w każdym, łącznie numery)

2) pojedyncze egzemplarze z innych roczników: 2000 (numery 50-52), 2003 (89-94), 2010 (173-179, 182-185), 2011 (186,187, 193)

3) płyty które się ostały przez lata. Nie daję 100% gwarancji ich działania, nie mam też czasu na sprawdzenie ich po kolei - wiem tylko że płyty są całe i jak ostatnim razem, lata temu, wrzucałem do napędu, to działały. Tak czy inaczej większość powinna banglać. Nie robię spisu bo kupa czasu by na to zeszła, wszystko co znalazłem jest na fotkach.

Podsumowując, do zagarnięcia równo 100 numerów waszego ulubionego czasopisma, z czego 84 pod rząd :) Płytki uznaję jako gratis.

Nie podaję ceny - czekam na propozycje. Jeśli będą paranoicznie niskie, oddam do domu dziecka, na pewno się młodzi ucieszą. Osobiście zbieram na nowe wiosło, stąd w ogóle pomysł na spieniężenie :) Mogę przyjąć jakieś gry na ps3 w ramach rozliczenia. Jeśli ktoś byłby zdecydowany na zakup, mogę wystawić jako aukcję allegro.

link do albumu: http://imgur.com/a/yvtno

kontakt (pisać śmiało, nie gryzę):

facebook - Rafał Adaszyński

gg: 11628308

mail: rpanysa małpa gmail kropka com

Z racji srogiej wagi raczej wyłącznie odbiór osobisty we Wrocławiu.

pozdrawiam :)

RPA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...