Skocz do zawartości

Dragon Age: Początek - Po instalacji i spatchowaniu gra żąda płytki w napędzie przy uruchomieniu


Michapod

Polecane posty

Witam ostatnio naszła mnie chęć na przejście obu części Dragon Age przed zakupem trójki (jak trochę stanieje). Więc wygrzebałem z szafki pudełko z pierwszą częścią gry (wersja premierowa) grę sobie zainstalowałem ze strony bioware social pobrałem posiadane dodatki (dokładnie 3 ) i patcha 1.05. Wszystko się zainstalowało poprawnie jednak ku memu zaskoczeniu w momencie odpalenia gra wola o włożenie oryginalnej płyty (która nomen omen znajduje się w napędzie - próbowałem na dwóch różnych napędach i cały czas to samo).

Na oficjalnym forum Bioware znalazłem opis tego problemu i rozwiązanie w postaci pobrania wersji z Orgin po wpisaniu klucza z wersji pudełkowej jednak nie jest ono dla mnie korzystne gdyż po pierwsze mam bardzo słaby net i musiałbym pobierać grę ze 4 dni a po drugie na Orgin nie przeniosły mi się zakupione na stronie bioware social dodatki nie mam zamiaru płacić za nie drugi raz.

Więc stąd moje pytanie czy spotkał się ktoś z czymś takim i wie jak to rozwiązać by gra się odpaliła bo na chwilę obecną wsparcie techniczne EA/BioWare milczy.

PS Pamięta ktoś z waz czy Dragon Age 2 także wymagało płyty w napędzie (wersji premierowa)?

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Anonimowy Gal

Jak już pisałem pobieranie z Orgina odpada a co do dodatków na Orgin w odpowiedniej karcie z dostępnymi DLC nie mam żadnego poza bezpłatnym "Przedmioty promocyjne' resztę należy kupić. Z tego co się orientuję na Orgin nie da się zainstalować dodatków pobranych z bioware social problemem jest różnica w strukturze plików. Dodam że w FAQu na stronie EA jest informacja że problem ze znikającymi DLC jest znany ale wsparcie interweniuje tylko w przypadku wersji Ultimate gry resztę olewają i zalecają ponowne kupno dodaktow przez platformę Orgin.

PS. Widzę że faszyzm kwitnie na forum kolejny spięty moderator wali ostrzeżeniami na lewo i prawo bo w temacie nie wkleiłem całej treści wpisu (choć regulaminu nie złamałem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...