Skocz do zawartości

Dragon Age: Inkwizycja - Nie można nawiązać połączenia z serwerami EA


gramofon23

Polecane posty

Po zalogowaniu do Origin i kliknięciu w ikonę gry Dragon Age Inkwizycja otrzymuję komunikat:

"Nie można nawiązać połączenia z serwerami EA w celu aktywacji gry Dragon Age na Twoim Komputerze przy użyciu twojego konta, spróbuj ponownie później"

Taka sytuacja ma miejsce od wczoraj od godziny 22:00 - wcześniej gra uruchamiała się bez problemów. Nic w tym czasie nie instalowałem na komputerze - po prostu wyszedłem wczoraj z gry i już nie mogłem jej uruchomić.

Co zrobiłem do tej pory:

1. Odinstalowałem Origin i zainstalowałem ponownie

2. Odinstalowałem grę i zainstalowałem ponownie (na partycji systemowej, podobnie jak Origin)

3. Wyczyściłem pamięć podręczną przeglądarki, rejestr systemu, itd., korzystając z programu CCleaner oraz Wise Registry Cleaner

4. Próbowałem uruchomić grę z wyłączonym antywirusem (Avast) - choć zaznaczam jeszcze raz, że wcześniej uruchamiała się normalnie

5. Dodałem wyjątki do zapory systemowej (Pliki Exe z katalogu Inkwizycja + pliki origin)

6. Próbowałem uruchomić grę w trybie administratora

7. Próbowałem różnych trybów zgodności

8. Wyłączyłem usługę Windows Defender

9. Próbowałem "naprawiać grę" z poziomu origin

Żadna z w/w metod nie poskutkowała. Bardzo proszę o radę - to moja pierwsza gra na Originie - wcześniej korzystałem m.in. ze Steam lub Battlenet i nigdy takich problemów nie było (owszem, Battlenet siadało, ale zawsze poprzedzał to jakiś komunikat lub zapowiedź problemów wraz z datą ich zakończenia).

Czy ktoś ma lub miał podobny problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...