Skocz do zawartości

Lenovo Y510p: GT 755M do Ultrabay


pawel4427

Polecane posty

Cześć!

Mam w/w laptop, który posiada właśnie kieszeń ultrabay, umożliwiającą dołożenie 2 karty graficznej, czy dysku. Mam wersję w której kieszeń jest zajęta przez napęd. Chciałbym kupić dodatkową kartę czyli GeForce GT 755M, jednak nigdzie nie można jej dostać osobno bez całego laptopa. Jest kilka na ebayu tudzież amazonie, ale nie specjalnie widzi mi się sprowadzanie jej z zagranicy, czy nie wiecie może gdzie można takową kartę zdobyć/kupić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie temperatury? Zawsze można kupić podkładkę, a poza tym jest mi zimno w prawą rękę bo nic na nią nie dmucha z boku :P , a tak serio to po prostu chce zwiększyć wydajność bo wyjdzie na to samo co kupienie np nowego Y50, tyle że sam już nie wiem, z czym byłoby mniej zachodu :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio takie coś wprowadził Dell Alienware do swojego nowego laptopa- nazywa się Alienware Graphics Amplifier. Inaczej nazywa się to eGPU. Nie wiem, czy ktoś próbował czegoś podobnego na Y510p, bo nie wnikałem w ten temat zbytnio :P Ale jak znajdziesz coś w necie to daj znać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...