Skocz do zawartości

Sprzedam kilka książek


Kubastach

Polecane posty

Dziś do sprzedania mam 2 książki i 2 czasopisma:

Harry poter i insygnia śmierci:

Książka jest w stanie dobrym, widać że była czytana i ma kilka rysek na brzegach kartki, ale pozatym jak nowa. Każdu dział ma malutki rysunek na samym początku (w sensie wydrukowaną ilusytacje, nie moje bazgrolenie)

Uważam że książka warta jest około 25zł, ale lubię się targować (tylko uważajcie bo mam w tym doświadczenie)

Wilken: Cyrk półmroku

dobra książka dla przedziału wiekowego 8-10 lat. Książka w stanie lepszym niż poprzednia, gdyż kartki są prawie perfekcyjnie białe, jedynie okładka ma delikatne wgniecenia. 20zł mnie zadowoli, jak wcześniej można się targować

i w końcu

Młody technik wydania kwiecień i październik 2009

Tutaj sprawa się komplikuje, egzemplarze te są odkupione od szkolnej biblioteki, więc podejrzewam że gdzieś kryje się pieczątka. Żadna nie jest popisana, wykazują jedynie drobne ślady zużycia (oprócz numeru z października, który prawdopodobnie był lekko podlany, bo kilka stron jest lekko zmarszczonych). Obie dam za 10zł a odzielnie po 6zł.

Także pragnę dodać że 2 pierwsze zamówienia dostaną Ulysses Moore: wrota czasu cz.1 gratis (prawie jak nowe, sam nie moge dostrzec uszkodzeń)

Takźe pierwsze zamówienie dostanie figurkę poszukiwacza złota za symbolicznego "zeta"

Ceny nie zawierają kosztów przesyłki. Preferuje płatność przy odbiorze, albo jakąkolwiek inna formę nie elektroniczna. Po dodatkowe szczegóły proszę pytać poprzez PW lub maila luzik@onet.pl albo kuba66@onet.pl, w ostateczności kuba7323@gmail.com.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...