Skocz do zawartości

Evolve - Trudności z pobraniem gry oraz nieprawidłowe pliki po pobraniu


matikon2012

Polecane posty

Otóż mam pewien naprawdę denerwujący błąd:

Mam klucz do evolve użyłem go już cały szczęścliwy że sobie pogram ale wyskakuje mi błąd:

Evolve dodaje sie do kolejki pobierania kiedy przesuwam go w góre z powrotem spada do kolejki:

Kiedy klikam graj wyświetla sie błąd w którym pisze że pobrane pliki są nieprawidłowe:

Kto rozwiąże ten błąd dostanie ode mnie klucz do bety Evolve zapraszam do podzielenia się sposobami na glichte w Steamie

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze pokażcie że to forum potrafi rozwiązywać Takie błędy

Nie prościej Ci napisać do supportu Steama, jak dobrze pójdzie to dostaniesz odpowiedź w poniedziałek, - nie zmienia to jednak faktu że w Evolve już raczej wtedy nie pograsz dobani.gif

Spróbuj dodać Evolve do pobierania z poziomu apki Steama na Andruta - może to coś da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Origin lepszy? Ja bym tak nie powiedzial. Mam z nim złe wspomnienia. Pisałem do ich Supportu w sprawie mojego problemu ( moje konto tak jakby przestało istnieć, ale wciąż mogłem na nim grać, dodatkowo miałem tam dwie gry, tyle ze to konto było bez "internetu" ). Jedyne, co z tego wynioslem to to, ze Support Origin jest głupi. A i dodatkowo dzięki tem dostalem zniżkę na -15% xD.

PS Jakbyś chciał to pisz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...