Skocz do zawartości

Monster Turbine! Nowe, folia!


TvSuperStar

Polecane posty

Witam, czesc,

Na sprzedaz mam zupelnie nowe doki od Monstera - znany i lubiany model Turbine. Sluchawki sluzyly mi przez ok. miesiac czy dwa, ale niestety padly (od poczatku wydaje mi sie, ze trafilem na lekko felerny model) i zostaly wymienione na nowe, ktore sa wlasnie przedmiotem sprzedazy. Gwarancji maja jeszcze ok. 9-10 miesiecy. Dokladam oczywiscie paragon i karte gwarancyjna. Calosc ze sklepu rnr.pl.

O samych sluchawkach. Poczytac obszerne recenzje i opinie mozna na polskich i zagranicznych forach i portalach audio. Jest to jeden z najbardziej udanych, o ile nie najbardziej udany model wsrod sluchawek tej firmy (nie ma nic wspolnego z fatalnymi produktami Monster Beats). Czesto uzywane do odsluchow i zastosowan profesjonalnych, albo po prostu jako high endowe portable audio. Sa ta masywne i rewelacyjnie wykonany model, o fantastycznym designie (IMO najladniejsze doki oprocz drogich shure'ow i custom artow). Graja bardzo basowa, z dobra szczegolowoscia, separacja instrumentow, niezla scena i glebia. Maja bardzo dobre jakosciowo, podbite basy i caly charakter grania jest taki "cieply". Sa to sluchawki idealne do wszelkich rapow, rocka, akustykow i muzyki "nowoczesnej". Do tego same sluchawki sa zapakowane w widocznie niebudzetowe pudelko z masa dodatkow.

Cena: 450 zl + ship. Obecnie za ten model w sklepie trzeba zaplacic ok. 600 do 800 zl. Ja wyrwalem je na wielkiej wyprzedazy w sklepie rnr.pl i sprzedaje, za tyle, zeby troche zarobic, a zarazem zeby nie robic sobie konkurencji w postaci sklepow.

Allegro wchodzi w gre oczywiscie. Propozycje prosze kierowac na mail: krzys.przybylo@gmail.com lub chris.krzysiek.przybylo@gmail.com

Pozdrawiam i polecam!

2ntk38p.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...