Skocz do zawartości

Sprzedam kilka starych gier


Marecki

Polecane posty

Hej wszystkim, ostatnio pomyślałem że warto pozbyć się kilku starych gier które są mi już niepotrzebne i stoją zakurzone na półce sad_prosty.gif

Tytuły o których mówie to:

-Wiedźmin dwójka którego kupiłem kilka dni po premierze, nie mam pojęcia co to za edycja ale mam tekturowy box, pudełeczko z grą, pudełeczko ze sciezką dzwiekową i filmem, liścik z monetą i jakąś ksiązeczkę z listem. Stan wszystkiego oceniam wysoko, lekko oberwane są boczki z boxu, wszystko pozostałe jest idealne.

-Borderlands- tutaj nie będe się rozpisywał, game of the year edition stan idealny i polecam gre smile_prosty.gif

-Gothic 3 platynowa kolekcja, tak wiem był w cd-action w 1410 roku ale warto mieć go na osobnej płytce

-Cała półka starych cdaction, chodzi mi o numery 160-210 (bez kilku pojedynczych)- stan gazet jest ogólnie dobry, może kilka ma lekko uszkodzoną strone tytułową +oczywiście gierki z tych numerów

(tutaj wysyłka będzie strasznie droga, więc jakby ktoś już chciał to powinien sie zastanowić mocno)

Możliwy rzecz jasna odbiór osobisty w okolicach Szczecinka

Pozdrawiam, ceny do uzgodnienia bo nie mam pojęcia co ile mogłoby kosztować, myślałem o kilkunastu złociszach za każdą z gier

Pozdrawiam smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...