Skocz do zawartości

Sprzedam klawiaturę Razer Deathstalker


Apacer

Polecane posty

Witajcie,

mam do sprzedania Razer Deathstalker Essential. Klawiatura używana w drugim komputerze od grudnia. Komputer zmienia swoją funkcję na salonowy (oglądanie filmów i przeglądanie internetu na TV), więc klawiatura przewodowa jest mi zbędna a szkoda żeby się w szafie kurzyła.

  • Płaskie, wyspowe klawisze (takie jak w laptopie)
  • Technologia anti-ghosting pozwalająca na jednoczesne naciśnięcie do 10 klawiszy
  • Ultrapolling 1000 Hz
  • Oprogramowanie Razer Synapse 2.0
  • W pełni programowalne klawisze
  • Natychmiastowe zapisywanie makr
  • Kontrola multimediów
  • Zamocowana na stałe podpora pod nadgarstki
  • 2-metrowy gumowy kabel w osłonie
  • Wspierane systemy operacyjne: Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8

Klawiatura dla graczy Razer DeathStalker Essential została wyposażona w nisko wyprofilowane, wyspowe klawisze oraz technologię anti-ghosting. Wspomagana przez Razer Synapse 2.0 klawiatura Razer DeathStalker Essential oddaje do Twojej dyspozycji wszytko, co niezbędne do całkowitej dominacji w grze.

W przeciwieństwie do tradycyjnych klawiatur, które rejestrują nie więcej niż 3 jednoczesne naciśnięcia, wyposażona w technologię anti-ghosting oraz KRO klawiatura Razer DeathStalker Essential pozwala na korzystanie nawet z dziesięciu klawiszy naraz, dzięki czemu bez trudu zniszczysz wszystkich przeciwników. Ciesz się brakiem opóźnień! Każdy z używanych klawiszy jest poprawnie rejestrowany, a Ty możesz realizować swój plan gry z morderczą precyzją.

Razer DeathStalker Essential to kwintesencja minimalizmu wśród klawiatur do gier. Zdumiewająco szybka reakcja i płaskie, wyspowe klawisze pozwolą Ci wykonywać komendy i makra z większą szybkością. Dzięki Razer DeathStalker Essential śmierć nadejdzie szybko dla każdego, kto stanie Ci na drodze.

Wsparcie rewolucyjnego oprogramowania Razer Synapse 2.0 prawdziwego mózgu Razer DeathStalker Essential sprawia, że klawiatury z wewnętrzną pamięcią odchodzą do lamusa. Serwer w chmurze Razer Synapse 2.0 pozwala na wygodny dostęp do spersonalizowanych ustawień o każdej porze i w każdym miejscu. Uniknij irytującego konfigurowania ustawień od początku dzięki automatycznym aktualizacjom oprogramowania i firmware'u, które zapewniają optymalną pracę Twojej klawiatury.

Ogólnie klawiatura bardzo fajna. Świetne jest to, że jak ktoś jest przyzwyczajony do klawiatury jak w laptopie to dużej różnicy nie ma. Po zainstalowaniu oprogramowania można tworzyć makry, a tryb gamingowy wyłącza klawisze windows. Klawisze F z górnego rzedu F (F1, F2, itd.) po wciśnieciu klawisza "Fn" (takiego jak w laptopie) służą jako klawisze multimedialne (wyciszanie, zmiana głośności, zatrzymywanie, poprzedni, następny utwór). Można też nagrywać makry "na żywo", ale sam tej funkcji nie używałem, także więcej nic nie mogę powiedzieć.

http://www.ceneo.pl/23402344#tab=click_scroll

Za swoją chciałbym ok. 170-180zł. Oczywiście jeśli ktoś jest zainteresowany to niech pisze, jakoś się dogadamy. Również zainteresowanym mogę wysłać zdjęcia. Stan klawiatury określam jako bardzo dobry, tylko jest troszkę zakurzona, ale przed wysyłką wyczyszczę ją najbardziej jak się da :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...